Zavřít okno

Zadej e-mail


nebo

Přihlásit se přes Facebook
Poštovné už od 49 Kč

Chvilku strpení. Načítá se...

Jsou věci, které nás na Vánocích nebaví. Dárky to ale nejsou! Daruj tričko, které rozesměje

Mačkat se v obchoďácích, balit dárky, zabíjet kapra, zpívat koledy, péct cukroví nebo navštěvovat tetičky. Jsou zkrátka vánoční tradice, které nejsou každému po chuti. Tušíme ale, že ať už jde o dostávání nebo dávání, tak dárky má rád každý. Přinášíme ti proto průvodce, který ti pomůže vybrat ty nejvtipnější vánoční dárky pro rodinu i kamarády. Kromě bastardích triček můžeme nabídnout i mikiny, kalhotky a trenky, vaky nebo nově i ponožky a osušky s vtipem. Vybírej z více než 350 potisků na více než 1 100 druzích zboží.


Se Setem vyměníš špatně zvolenou velikost až do 10. ledna 2019

Stačí, když si v košíku k darovanému tričku přikoupíš "Set na výměnu po Vánocích" za 20 Kč. Dostaneš v něm obálku se zpáteční adresou, podací lístek a formulář, takže obdarovanému nebudeš muset dávat paragon ani nic dalšího. Výměnu si jednoduše vyřídí sám/a.
Trička a spodní prádlo pro zamilované

Zamilovaní trička pro páry

Pro všechny, co si pouští muziku do sluchátek

Disco

Pro hokejisty, fotbalisty a jiné sportovce

Hokejista basty

Trička a mikiny pro myslivce, ochránce a milovníky zvířat

Myslivec tričko

I pro kočkomilce něco máme!

Kočky

Pro motorkáře, řidiče a další vyznavače rychlých kol

Biker tričko

Bastardí fusekle s vtipem

Hledáš originální ponožky, které pobaví tvoje okolí? Vtipné fusky od Bastarda jen tak neschováš! Bastardí ponoživo vznikalo jednak na motivy oblíbených potisků a jednak na motivy zcela nové, které si utahují z všudypřítomné problematiky zutých bot nebo ze života v domácnosti. Ponožky jsou ze 100% bavlny a krásně se přizpůsobí, ať už ladné nožce nebo pořádné chlapské tlapě. K mání jsou ve dvou velikostech 36-40 a 41-46.

Ponožky Bastard


Pro každého máme něco! Takže kam se vydáš?

A pokud stále nevíš, tak jsou tu dárkové poukazy

Stačí vybrat, zda chceš obdarovanému dát jedno, dvě nebo tři trička anebo mikinu a koupit mu k tomu i dopravu, tak aby nemusel za dárek utratit vůbec nic navíc. A aby to pro tebe bylo co nejlevnější, za doručení dárkového poukazy nezaplatíš ani korunu, pokud zvolíš elektronické doručení do e-mailu a platbu předem bankovním převodem. Znamená to, že si budeš moct dárkový poukaz hned vytisknout.

darkovy poukaz


A pak tu máme ještě sesterský obchod Skippy – dupačky pro dospělé

Skippy - overaly dupačky pro dospělý