Zavřít okno

Zadej e-mail


nebo

Přihlásit se přes Facebook
Poštovné už od 49 Kč

Jsou věci, které nás na Vánocích nebaví. Dárky to ale nejsou! Daruj tričko, které rozesměje

Mačkat se v obchoďácích, balit dárky, zabíjet kapra, zpívat koledy, péct cukroví nebo navštěvovat tetičky. Jsou zkrátka vánoční tradice, které nejsou každému po chuti. Tušíme ale, že ať už jde o dostávání nebo dávání, tak dárky má rád každý. Přinášíme ti proto průvodce, který ti pomůže vybrat ty nejvtipnější vánoční dárky pro rodinu i kamarády. Kromě bastardích triček můžeme nabídnout i mikiny, kalhotky a trenky, vaky nebo nově i ponožky a osušky s vtipem. Vybírej z více než 350 potisků na více než 1 100 druzích zboží.


S Prodlouženou lhůtou vyměníš špatně zvolenou velikost až do 10. ledna 2020

Stačí, když si v košíku k darovanému tričku přikoupíš "Prodlouženou povánoční lhůtu" za 20 Kč. Obdarovanému pak stačí předat jedno jediné číslo a on si výměnu jednoduše vyřídí sám.
Trička a spodní prádlo pro zamilované

Zamilovaní trička pro páry

Pro všechny, co si pouští muziku do sluchátek

Disco

Pro hokejisty, fotbalisty a jiné sportovce

Hokejista basty

Pro ty, co si zakouří a pak jim je fajn

Hipík basty

Trička a mikiny pro myslivce, ochránce a milovníky zvířat

Myslivec tričko

I pro kočkomilce něco máme!

Kočky

Pro motorkáře, řidiče a další vyznavače rychlých kol

Biker tričko

Bastardí fusekle s vtipem

Hledáš originální ponožky, které pobaví tvoje okolí? Vtipné fusky od Bastarda jen tak neschováš! Bastardí ponoživo vznikalo jednak na motivy oblíbených potisků a jednak na motivy zcela nové, které si utahují z všudypřítomné problematiky zutých bot nebo ze života v domácnosti. Ponožky jsou ze 100% bavlny a krásně se přizpůsobí, ať už ladné nožce nebo pořádné chlapské tlapě. K mání jsou ve dvou velikostech 36-40 a 41-46.

Ponožky Bastard


Pro každého máme něco! Takže kam se vydáš?

A pokud stále nevíš, tak jsou tu dárkové poukazy

Stačí vybrat, zda chceš obdarovanému dát jedno, dvě nebo tři trička anebo mikinu a koupit mu k tomu i dopravu, tak aby nemusel za dárek utratit vůbec nic navíc. A aby to pro tebe bylo co nejlevnější, za doručení dárkového poukazy nezaplatíš ani korunu, pokud zvolíš elektronické doručení do e-mailu a platbu předem bankovním převodem. Znamená to, že si budeš moct dárkový poukaz hned vytisknout.

darkovy poukaz


A pak tu máme ještě sesterský obchod Skippy – dupačky pro dospělé

Skippy - overaly dupačky pro dospělý