Přihlášení
Registrace

Právě jsme na uvedenou adresu odeslali instrukce pro vytvoření nového hesla k účtu. Jakmile si tedy zvolíš nové heslo, budeš ho moct vyplnit i tady.

E-mail


Heslo

Nejsou vyplněna všechny údaje
Zadaný e-mail je ve špatném formátu. Zkontroluj ho prosím a zadej znovu.
Přihlášení se bohužel nepovedlo. Heslo nesedí. Pokud jsi ho zapomněl/a, můžeš si ho nechat poslat na e-mail.


Nebo se přihlas přes:
facebook
Zapomenuté heslo?

Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se.
E-mail *

Jméno *

Příjmení *

Heslo *
zobrazit vše

Nejsou vyplněna všechny údaje
Zadaný e-mail je ve špatném formátu. Zkontroluj ho prosím a zadej znovu.
Zadaný e-mail už je u nás registrovaný
Naše systémy si myslí, že jsi robot, a proto tě nepustí dál. Pokud jsi člověk, kontaktuj nás prosím a společně to vyřešíme.
Registrace se nezdařila.Kontaktuj nás prosím a společně to vyřešíme.
Zaslat heslo na e-mail


Chceš poslat na e-mail odkaz ke změně hesla?


E-mail

Nejsou vyplněna všechny údaje
Zadaný e-mail je ve špatném formátu. Zkontroluj ho prosím a zadej znovu.
Naše systémy si myslí, že jsi robot, a proto tě nepustí dál. Pokud jsi člověk, kontaktuj nás prosím a společně to vyřešíme.
Zadaný e-mail u nás není registrovaný
Zavřít okno
Poštovné už od 49 Kč

Navrhni potisk na tričko a dostaneš 4 500 Kč 📈 + tričko + další odměny

Zapoj se mezi bastardí grafiky a tvoř s námi ten nejoriginálnější trikoshop. Máš zajímavý, originální, vtipný a především vlastní návrh na tričko? Sem s ním!

Co hledáme?


Anděl vs. ďábel
Americký idol
Bikers evolution
FairPlay


Složka pro grafiky

Grafici a grafičky, stáhněte si následující složku:

Složka pro grafiky (.zip soubor, 204 MB)
  • manuál pro grafiky, požadavky na grafiku a přehled tiskařských možností
  • kompletní přehled barev triček
  • fotky s nepotištěnými tričky pro náhledy


Jak návrh zveřejnit?

Pokud máš vymyšlený a nakreslený dobrý návrh, je potřeba ještě připravit jeho prezentaci pro sekci Hodnocení.

Obrázek s náhledem musí být ve formátu JPG s velikostí do 2 MB a měl by mít rozměry 600 x 360 px. Tento rozměr můžeš upravit při nahrávání obrázku. Co by se na tomto obrázku mělo objevit? Především samotný návrh a případně i umístění na tričku. zobrazit ukázku

Pokud máš tedy připravený obrázek s návrhem, stačí ho jen nahrát. Abys mohl/a návrh do Hodnocení nahrát, musíš být u nás zaregistrovaný/á a navíc mít vytvořený profil (profil si vytvoříš jednoduše po přihlášení v nastavení účtu). Pokud jsou tyto podmínky splněny, objeví se níže tlačítko "Poslat návrh". Po kliknutí se otevře průvodce nahráváním nového návrhu.

 
Nejsi přihlášený/á resp. nemáš vytvořený profil. Poslání návrhu není možné.

Pokud si návrh úspěšně nahrál/a, objeví se ihned v sekci Otevřené hodnocení. Tam stráví určitý čas, a pokud bude mít pozitivní ohlasy a prokáže se, že návrh není odněkud okopírovaný, ručně jej přesuneme do sekce Top hodnocení. Jedná se o poslední fázi hodnocení, kdy je šance na zrealizování již značná. Dostane-li se některý z tvých návrhů do tisku na sítotisku, stáváš se top grafikem. Více o výhodách top grafiků v přehledu top grafiků.

Pokud se rozhodneme návrh zrealizovat, bude zapotřebí jej převést do křivek (Corel Draw či Adobe Illustrator). Vybereme barvy potisku a barvy triček a můžeme sepsat licenční smlouvu. Jakmile toto vše proběhne, můžeme přikročit k odměňování ;).

Co za to?

Jednorázová odměna a bonusy pro sítotisk

Pokud se tvůj návrh bude jóó líbit, tak ho rovnou vezmeme na sítotisk (musí být tedy na sto procent ve vektoru). Po podepsání smlouvy od nás dostaneš:

Jak připravit data pro sítotisk

Připravili jsme podrobný manuál, ve kterém najdeš informace, jak mají vypadat data připravená pro sítotisk, abys měl/a nárok na zvýšenou odměnu 4 500 Kč. Kouknout můžeš rovnou i na video. Pokud data nezvládneš připravit tak, jak je uvedeno v návodu, dostaneš jen nižší odměnu 3 500 Kč.

video návod pro sítotisk

Provize 10 % pro digi-tisk

Někdy to nemusí být láska na první pohled, ale přitom to může mít skrytý potenciál. Pak budeme tvůj návrh tisknout zatím jenom na objednání na digi-tisku (ale na druhou stranu bude možné si vybírat barvu trička). Po podepsání smlouvy od nás dostaneš:

Jak připravit data pro digi-tisk a nahrát ho do shopu

Grafika, která jde pouze na digi-tisk, může být připravena čistě v bitmapě a může mít neomezený počet barev. Pak je potřeba data připravit podle návodu, který je popsaný zase v tomto videu. Jestli máš u nás zřízený i shop grafika, tak můžeš nahrávat rovnou napřímo. My všechno jenom zkontrolujeme před zveřejněním.

video návod pro digi-tisk