Zavřít okno

Zadej e-mail


nebo

Přihlásit se přes Facebook
Poštovné už od 49 Kč

Způsoby doručení a platby

Objednávky odesíláme každý pracovní den ve 13 hodin. Všechny balíčky jsou pak doručeny do dvou následujících pracovních dnů. V případě platby bankovním převodem je ale potřeba přičíst ještě jeden den navíc pro přijetí platby. Všechni naši dopravci tě budou o průběhu doručování informovat skrze e-maily a SMSky. Pokud si objednáš zboží označené jako digi-tisk, počítej s delší dodací lhůtou

Balík České pošty – Do ruky

česká pošta
59 Kč
+ bankoví převod Bankovní převod (FIO banka) 0 Kč = 59 Kč
+ Platba kartou Platební karta 0 Kč = 59 Kč
+ DobírkaDobírka 40 Kč = 99 Kč

Vyzvednutí ve výdejním místě v síti Zásilkovna.cz

Do druhého dne můžeme dodat balíček i na jedno z téměř 3000 míst výdejní sítě Zásilkovna.cz. Stačí si v košíku vybrat některou z nezávislých prodejen ve tvém okolí. Na vyzvednutí pak budeš mít 7 dnů. Při převzetí je možné platit pouze v hotovosti, ne tedy kartou na místě, anebo pak předem rovnou nám bankovním převodem nebo kartou.

Zásilkovna.cz
49 Kč
+ bankoví převod Bankovní převod (FIO banka) 0 Kč = 49 Kč
+ Platba v hotovosti Platba v hotovosti 10 Kč = 59 Kč
+ Platební brána Platba kartou předem 0 Kč = 49 Kč

Doručení na adresu (DPD, Geis, Intime)

Zásilku odešleme jednou z vybraných spedic podle toho, která vychází v daném regionu nejlépe. Nejčastěji to bude DPD nebo pak Geis či Intime. Bohužel konkrétní spedici není možné si zvolit. Spedice (resp. nejdříve Zásilkovna) tě bude informovat o doručení balíčku předem.

DPD
79 Kč
+ bankoví převod Bankovní převod (FIO banka) 0 Kč = 79 Kč
+ Platba kartou Platební karta 0 Kč = 79 Kč
+ DobírkaDobírka 40 Kč = 119 Kč

Balíkovna České pošty

Balíkovny jsou speciální přepážky na vybraných pobočkách České pošty. Zásilku si tedy můžeš vyzvednout na zvolené poště a to s přednostním výdejem, bez občanky (stačí jméno a kód zásilky) a dobírku můžeš zaplatit i kartou.

Balíkovna ČP
49 Kč
+ bankoví převod Bankovní převod (FIO banka) 0 Kč = 49 Kč
+ Platební brána Platba kartou předem 0 Kč = 49 Kč
+ DobírkaDobírka 10 Kč = 59 Kč

Zakázková výroba digi-tisk

Zboží, které je označeno jako digi-tisk, natiskneme, až když si ho objednáš. Jde tedy o zakázkovou výrobu, kde si určuješ barvu zboží a na výběr máš i z více střihů. Nicméně je potřeba počítat s delší dodací lhůtou a objednávku je potřeba dopředu zaplatit (buď bankovním převodem nebo platební bránou). Jakmile od tebe dostaneme peníze, pouštíme se do tisku. Doba dodání trvá jeden týden. A pokud ti upravujeme potisk na míru, není bohužel možné zažádat o výměnu nebo vrácení takového zboží. Pokud si do objednávky přidáš pouze zboží označené jako digi-tisk, tak ti celou objednávku odešle naše externí tiskárna (to aby u tebe zboží bylo co nejdřív) – v takovém případě bohužel nemůžeme dát do tvé objednávky dárky a dodání může provést pouze DPD spedice. Pokud si ale k digi-tisku objednáš i standardní zboží z nabídky, odesíláme zboží z našeho vlastního skladu a na výběr máš s více způsobů dopravy.
pošťák Basty