Zavřít okno
Poštovné už od 49 Kč

Způsoby doručení a platby

Objednávky odesíláme každý pracovní den ve 13 hodin. Všechny balíčky jsou pak doručeny do dvou následujících pracovních dnů. V případě platby bankovním převodem je ale potřeba přičíst ještě jeden den navíc pro přijetí platby. Všechni naši dopravci tě budou o průběhu doručování informovat skrze e-maily a SMSky. Pokud si objednáš zboží označené jako digi-tisk, počítej s delší dodací lhůtou

Balík České pošty – Do ruky

česká pošta
69 Kč
+ bankoví převod Bankovní převod (FIO banka) 0 Kč = 69 Kč
+ Platba kartou Platební karta 0 Kč = 69 Kč
+ DobírkaDobírka 40 Kč = 109 Kč

Vyzvednutí ve výdejním místě v síti Zásilkovna.cz

Do druhého dne můžeme dodat balíček i na jedno z téměř 4 000 míst výdejní sítě Zásilkovna.cz. Stačí si v košíku vybrat některou z nezávislých prodejen ve tvém okolí. Na vyzvednutí pak budeš mít 5 pracovních dnů. Při převzetí je možné platit buď v hotovosti nebo kartou na místě, anebo pak předem rovnou nám bankovním převodem nebo kartou přes platební bránu.

Zásilkovna.cz
49 Kč
+ bankoví převod Bankovní převod (FIO banka) 0 Kč = 49 Kč
+ Platební brána Platba kartou předem 0 Kč = 49 Kč
+ Platba v hotovosti Platba při převzetí kartou nebo hotově 20 Kč = 69 Kč

Doručení kurýrem na adresu (Zásilkovna domů)

Zásilku ti doručí na adresu doma nebo v práci spedice Zásilkovna (Packeta) se svojí službou Zásilkovna domů. Doručení je do druhého dne. Předem ti přijde e-mail a SMS s časovým rozmezím max. 2 hodiny, kdy bude zásilka doručována. Kurýr ti také bude dopředu volat. Pokud tě v den doručování nezastihne, uloží zásilku na nejbližší výdejní místo Zásilkovny.

DPD
79 Kč
+ bankoví převod Bankovní převod (FIO banka) 0 Kč = 79 Kč
+ Platba kartou Platební karta 0 Kč = 79 Kč
+ DobírkaDobírka 40 Kč = 119 Kč

Balíkovna od České pošty

Pro rychlé vyzvednutí na speciální přepážce České pošty nebo výdejních místech jinde po městě. Na poště nemusíš čekat ve frontě, stačí naskenovat kód balíku při příchodu a na přepážce ti ho hned vydají i bez občanky. Dobírku pak můžeš platit i kartou.

Balíkovna ČP
39 Kč
+ bankoví převod Bankovní převod (FIO banka) 0 Kč = 39 Kč
+ Platební brána Platba kartou předem 0 Kč = 39 Kč
+ DobírkaDobírka 10 Kč = 49 Kč

Zakázková výroba a digi-tisk

Zboží, které je označeno jako digi-tisk, natiskneme, až když si ho objednáš. Jde tedy o výrobu na objednávku, kde si určuješ barvu zboží a na výběr máš i z více střihů. Nicméně je potřeba počítat s delší dodací lhůtou a objednávku je potřeba dopředu zaplatit (buď bankovním převodem nebo platební bránou). Jakmile od tebe dostaneme peníze, pouštíme se do tisku. Doba dodání trvá jeden týden. A pokud ti upravujeme potisk na míru (zakázková výroba), není bohužel možné zažádat o výměnu nebo vrácení takového zboží.
pošťák Basty