Přihlášení
Registrace

Právě jsme na uvedenou adresu odeslali instrukce pro vytvoření nového hesla k účtu. Jakmile si tedy zvolíš nové heslo, budeš ho moct vyplnit i tady.

E-mail


Heslo

Nejsou vyplněna všechny údaje
Zadaný e-mail je ve špatném formátu. Zkontroluj ho prosím a zadej znovu.
Přihlášení se bohužel nepovedlo. Heslo nesedí. Pokud jsi ho zapomněl/a, můžeš si ho nechat poslat na e-mail.


Nebo se přihlas přes:
facebook
Zapomenuté heslo?

Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se.
E-mail *

Jméno *

Příjmení *

Heslo *
zobrazit vše

Nejsou vyplněna všechny údaje
Zadaný e-mail je ve špatném formátu. Zkontroluj ho prosím a zadej znovu.
Zadaný e-mail už je u nás registrovaný
Naše systémy si myslí, že jsi robot, a proto tě nepustí dál. Pokud jsi člověk, kontaktuj nás prosím a společně to vyřešíme.
Registrace se nezdařila.Kontaktuj nás prosím a společně to vyřešíme.
Zaslat heslo na e-mail


Chceš poslat na e-mail odkaz ke změně hesla?


E-mail

Nejsou vyplněna všechny údaje
Zadaný e-mail je ve špatném formátu. Zkontroluj ho prosím a zadej znovu.
Naše systémy si myslí, že jsi robot, a proto tě nepustí dál. Pokud jsi člověk, kontaktuj nás prosím a společně to vyřešíme.
Zadaný e-mail u nás není registrovaný
Zavřít okno
Poštovné už od 44 Kč

Napiš alespoň tři písmena, ať máme co hledat ;)

Nalezené sekce

Nalezené kategorie

Nalezené potisky

Nalezené zboží

Nenalezen žádný produkt podle zvolených kritérií. Zkus to trochu jinak...
Autor potisku
Autor potisku

Bastardí blogDěti vybarvují nové bastardí omalovánky

autor: Bastard.cz | vystaveno: 20.05.2024 | přečteno: 2946x | komentářů: 0 | přejít na diskusi

Ani letos nemůžeme ochudit nejmenší bastardí zákazníky o nové omalovánky! Stáhni a vytiskni jim sešit se 14 bastardími potisky na papíře o velikosti A4. A když je stihnete vymalovat do soboty 1. června, dostanete za to krásnou odměnu!


pokračovat...


Bastard v kostce 2023: Vyhlašujeme Potisk roku, Grafika roku a Bastyho události roku!

autor: Bastard.cz | vystaveno: 27.11.2023 | přečteno: 6596x | komentářů: 1 | přejít na diskusi

Jak se blíží rok 2023 ke svému konci, rozhodli jsme se připravit malé ohlédnutí za tím, jak to na Bastardu letos žilo. Vyhlašujeme proto tři soutěžní kategorie. V kategorii Potisk roku chceme ukázat nejlepší letošní novinky, v kategorii Grafik roku chceme odměnit nejúspěšnější letošní grafiky a v kategorii Bastyho událost roku chceme připomenout, jaký blbosti se v naší zemi letos staly :)

Potisk roku

Padesátka nejvěrnějších zákazníků hlasovala v uzavřeném hlasování o potiscích, které se jim líbí nejvíc. Vybírali z nejnovějších potisků za posledních 12 měsíců. Těsně vedle sebe skončily na třetím místě potisk od Frodomana s názvem Co Doom dal vedle druhého místa, kde se umístil od grafika Puče potisk Tuzemág. Zatímco na první místo se s převahou dostal potisk od grafičky Zuzika s názvem Kulišák!

Jako odměnu získávájí tyto potisky dvojnásobné až třínásobné provize z prodejů a to do konce tohoto roku :)

Kulišák

1. místo: Kulišák

Autorka: Zuzik

Roztomilá grafika v Zuzky novém stylu, který letos nasadila. Tedy vystínované plochy, odlesky a lehké grunge pozadí. Příjemně zapracovaný nápis, který nenásilně nakopne všechny ty, kteří by snad nepochopili, o jaký vtip tady jde.
 

Tuzemág

2. místo: Tuzemág

Autor: Puč

Puč tento rok rozhodně nepolevil a nově ve spolupráci s umělou inteligencí přinesl několik potisků. Skoro až magicky působící potisk Tuzemág ve vektorovém stylu vtipně a s nadsázkou naráží na propojení rumu a slavné filmové postavy. Na zdraví.

 

Co doom dal

3. místo: Co Doom dal

Autor: Frodoman

Frodoman hravě propojil známé lidové rčení s legendární PC hrou a trefil tak velkou cílovku skvělým vtipem. Graficky potisk odpovídá jeho typickému stylu digitální kresby a ručně dodělávaného fontu, díky čemuž jeho tvorbu zaručeně poznáte.

 


Grafik roku

Druhá kategorie v sobě zahrnuje hned čtyři podkategorie, ze kterých se na povrch dostala trojice nejúspěšnějích grafiků roku. Mezi ty podkategorie, ve kterých hodnotíme všechny naše grafiky, patří Největší prodeje, Nejvíce vyplacených odměn, Nejvíce nových potisků a pak náš pohled na to, jak se kteří grafici za poslední dobu posunuli nebo jak se rozvíjí.

Vzešla z toho následující trojice vítězů. Na třetím místě se umístil grafik Frodoman (Roman Kelbich), který bodoval hlavně díky množství nových potisků a získaných odměn. Na druhém místě je pak grafik Puč (Jan Szmigiel) hlavně díky svému grafickému progresu za poslední rok. No a absolutním vítězem a tedy Grafikem roku 2023 se stává Yenny (Petra Frzalová)! Ovládla hned tři podkategorie díky nejvyšším prodejům, odměnám i počtu nových potisků. Blahopřejeme!

Odměnou Grafikovi roku je 10.000 Kč v bastardím zboží, druhé místo odměňujeme 5.000 Kč a třetí pak 3.000 Kč.Yenny

1. místo: Yenny
 

Puč

2. místo: Puč

 

Frodoman

3. místo: Frodoman

 

Bastyho události roku

Svět kolem nás bývá často pěkná divočina a nejenom náš maskot Basty se tomu někdy nestíhá ani divit. Každé úterý ráno glosuje ve svém newsletteru aktuální dění v naší republice, a tak si do našeho ohlédnutí za rokem 2023 připravil žebříček svých třech událostí roku, které ho nejvíc zaujaly.Alenka ve spacáku
Basty
Banány
Basty
Fiala na nákupech
Basty

pokračovat...


Posíláme 77 197 Kč zbídačeným zvířatům do Pastviny

autor: Bastard.cz | vystaveno: 20.11.2023 | přečteno: 2848x | komentářů: 0 | přejít na diskusi

Celý říjen jsme v roce 2023 slavili 17. narozeniny. A jak už je naším zvykem, posílali jsme z každého prodaného trička, mikiny nebo osušky tentokrát 17 Kč na charitu. Celkem jsme vybrali rekordních 77 197 Kč! Ty jsme letos předali komunitní zahradě Pastvina.


pokračovat...


Vrať se s kolekcí B17 do světa, který je ještě v pořádku

autor: Bastard.cz | vystaveno: 29.09.2023 | přečteno: 2772x | komentářů: 0 | přejít na diskusi
Kolekce B17 Hraj!

V říjnu 2023 jsme oslavili už naše 17. narozeniny! A to není na trikoshop rozhodně málo. A jak už bývá naší tradicí, nadělili jsme si limitovanou narozeninovou kolekci B17. Tentokrát kolekce s názvem "Hraj!" spojuje legendární počítačové hry s reklamními slogany. Přesuneš se tak díky nim na místa, kde je svět opravdu ještě v pořádku.


pokračovat...


Kdy sáhnout po kvalitním textilu bez potisku?

autor: Bastard.cz | vystaveno: 18.08.2023 | přečteno: 1390x | komentářů: 0 | přejít na diskusi

Víme, že jste si náš textil oblíbili a jsou mezi vámi i ti, co mají naše trička za ty vůbec nejoblíbenější ve svém šatníku. Jenže né vždycky můžete vyrazit ven s vtipným potiskem na hrudi. Pro všechny tyhle případy máme řešení: jakýkoliv textil, který máme v nabídce, si teď můžete objednat bez potisku, a to samozřejmě za nižší levnější cenu.


pokračovat...


Vybarvi s dětmi bastardí omalovánky

autor: Bastard.cz | vystaveno: 22.05.2023 | přečteno: 2603x | komentářů: 0 | přejít na diskusi

Ani letos nemůžeme ochudit nejmenší bastardí zákazníky o nové omalovánky! Stáhni a vytiskni jim sešit se 13 bastardími potisky na papíře o velikosti A4. A když je stihnete vymalovat do čtvrtka 1. června, dostanete za to krásnou odměnu!


pokračovat...


Ukaž hrdost na své město s kolekcí B16 Zažít Česko

autor: Bastard.cz | vystaveno: 11.11.2022 | přečteno: 2694x | komentářů: 0 | přejít na diskusi

Česko to není jenom Praha. Máme tu spoustu krásných měst, lázeňské Karlovy Vary, rázovitou Ostravu, autentické Brno nebo historickou Olomouc. A v každém z těchto měst je minimálně deset věcí, na které můžeme být pyšní. Spolu s vámi jsme je dali dohromady a grafik enigmaboy je ztvárnil do originálních koláží. Dej si na triko, mikinu nebo třeba kšiltovku to svoje město a pochlubit se s ním za jeho hranicemi.


pokračovat...


Vybrali jsme 64 272 Kč na předvýchovu vodicích psů!

autor: Bastard.cz | vystaveno: 11.11.2022 | přečteno: 1142x | komentářů: 0 | přejít na diskusi

Celý říjen jsme v roce 2022 slavili už 16. narozeniny. A jak už je naším zvykem, posílali jsme z každého prodaného trička, mikiny nebo osušky tentokrát 16 Kč na charitu. Celkem jsme vybrali rekordních 64 272 Kč! Ty jsme letos předali Středisku výcviku vodicích psů v Praze.


pokračovat...


1. str.