Přihlášení
Registrace

Právě jsme na uvedenou adresu odeslali instrukce pro vytvoření nového hesla k účtu. Jakmile si tedy zvolíš nové heslo, budeš ho moct vyplnit i tady.

E-mail


Heslo

Nejsou vyplněna všechny údaje
Zadaný e-mail je ve špatném formátu. Zkontroluj ho prosím a zadej znovu.
Přihlášení se bohužel nepovedlo. Heslo nesedí. Pokud jsi ho zapomněl/a, můžeš si ho nechat poslat na e-mail.


Nebo se přihlas přes:
facebook
Zapomenuté heslo?

Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se.
E-mail *

Jméno *

Příjmení *

Heslo *
zobrazit vše

Nejsou vyplněna všechny údaje
Zadaný e-mail je ve špatném formátu. Zkontroluj ho prosím a zadej znovu.
Zadaný e-mail už je u nás registrovaný
Naše systémy si myslí, že jsi robot, a proto tě nepustí dál. Pokud jsi člověk, kontaktuj nás prosím a společně to vyřešíme.
Registrace se nezdařila.Kontaktuj nás prosím a společně to vyřešíme.
Zaslat heslo na e-mail


Chceš poslat na e-mail odkaz ke změně hesla?


E-mail

Nejsou vyplněna všechny údaje
Zadaný e-mail je ve špatném formátu. Zkontroluj ho prosím a zadej znovu.
Naše systémy si myslí, že jsi robot, a proto tě nepustí dál. Pokud jsi člověk, kontaktuj nás prosím a společně to vyřešíme.
Zadaný e-mail u nás není registrovaný
Zavřít okno
Poštovné už od 44 Kč

Napiš alespoň tři písmena, ať máme co hledat ;)

Nalezené sekce

Nalezené kategorie

Nalezené potisky

Nalezené zboží

Nenalezen žádný produkt podle zvolených kritérií. Zkus to trochu jinak...
Autor potisku
Autor potisku

Jsme Bastardi a už 17 let tiskneme vtipný trička, který jinde nenajdeš

V našem poslání se od roku 2006 nic nezměnilo. Pořád chceme dávat lidem možnost zaujmout své okolí skrze vtipný potisk. Od začátku si taky zakládáme na tom, že tiskneme jen ty vtipné potisky, které najdeš jenom u nás.

Za těch brzy 20 let se z nás stala pořádná bastardí rodina. Deset lidí v týmu, třicítka grafiků, desetitisíce fanoušků a k tomu statisíce zákazníků! Děkujeme za to!

Zuzka, Denisa, Jirka, Lucka, Filip, Karel, Filip, Petr, Michal a Matez

Tým bastard

Za čím si stojíme

 1. Tiskneme vtipné potisky, co jinde nenajdeš
 2. Ručíme za kvalitu textilu i potisku
 3. Podporujeme česko-slovenské grafiky
 4. Vážíme si každého našeho zákazníka
 5. Objednávky odesíláme každý den za dotované poštovné

6197

pětihvězdičkových recenzí na Heuréce

5 833 250

kč vyplaceno na odměnách grafikům

2104

vlastních originálních potisků v nabídce

O narozeninách zkoušíme něco nového

Kolekce B17

Paříme legendární PC hry

Reklamní slogany se nám snaží namluvit, že jenom díky jejich zboží budeme lepší, úspěšnější a štastnější. Jenže my dobře víme, kdy se ocitáme ve světě, který je ještě v pořádku. Jsou to propařené noci u legendárních PC her. Postřílet všechny zombíky nebo honit se v nabušených kárách ulicema Los Angeles. Grafik Puč v kolekci B17 skládá poklonu legendárním hrám Doom, Counter Strike, Mortal Kombat, Minecraft nebo GTA a propojuje s reklamními slogany.

Kolekce B16

Kocháme se krásou našich měst

Česko to není jenom Praha. Máme tu spoustu krásných měst, lázeňské Karlovy Vary, rázovitou Ostravu, autentické Brno nebo historickou Olomouc. A v každém z těchto měst je minimálně deset věcí, na které můžeme být pyšní. Spolu s vámi jsme je dali dohromady a grafik Jan Vaněk aka enigmaboy je ztvárnil do originálních koláží. Dej si na triko, mikinu nebo třeba kšiltovku to svoje město a pochlubit se s ním za jeho hranicemi.

Kolekce B15

Vzpomínáme, jak jsme se bavili dřív

Vytáčený internet, muzika nahrávaná na kazety z rádia, později pak postahované mp3 soubory ve Winampu. Za SMSky se regulérně platilo, a tak frčely internetové brány! Je to sice jen nějakých dvacet let zpátky, ale zní to jako technologický pravěk! Zavzpomínej, jak jsme se bavili dřív s naší narozeninovou kolekcí B15, kterou graficky ztvárnila Anna Kočová aka Annie a jejíž tváří se stal bavič a spisovatel Lukáš Pavlásek.

Kolekce B14

Vzdáváme hold zlatému českému humoru

Nezapomenutelné filmové hlášky z českých filmů a pohádek. Nestárnoucí klasika, která baví generaci za generací a slyšíme ji dnes a denně kolem sebe. My jim vzdali hold. Patronem této kolekce se stala legenda televizního hlasatelství, sám pan Alexander Hemala. S radostí a originalitou uvedl každý potisk. Kolekce B14 vznikla ve spolupráci s grafikem Jakubem Marešem aka Kubi-Wanem, který ztvárnil všech třináct filmových postav a jejich hlášek.

Kolekce B13

Filmové plakáty z každodenních hororů

V roce 2019 jsme slavili 13. narozeniny. Nešťastnou třináctku jsme si převedli do každodenních hororů. Vybereš si nejpomalejší frontu v obchodě, zapomeneš klíče nebo si rozbiješ displej telefonu. Grafik Tomáš Jordan aka Jordy ztvárnil desítku hororů do podoby filmových plakátů. Poprvé jsme také použili personifikaci a na tričko šlo dopsat jméno hlavního herce – rozuměj tvoje jméno.

Kolekce B12

Jdeme proti proudu, jedeme Antitrendy

V roce 2018 - jooo, tehdá nás vytáčeli všichni ty trendy lidičky, co pili předražený flat white, pitvořili se pro co nejlepší záběr na instáč a drželi teď už tu zaručeně fungující “loukárb” dietu. My šli proti proudu a nestyděli se, že se fitku vyhýbáme obloukem, s klidem srkáme rozpustný Neskaféé nebo že si s požitkem vychutnáme pizzu Havaj s pořádnou porcí ananasu. Všechny naše prohřešky proti trendu ztvárnila do krásných potisků grafička Pavlína Kočová.

Kolekce B11

Retro vodvaz s Lalavoom

Určitě taky vzpomínáš na mládí. Všechno bylo tak nějak lepší. Naše mládí představovala třeba Pergnerka, audiokazety, gameboy, tamagotchi nebo vlasatí trollové s palcem v puse. K 11. narozkám jsme si darovali barevnou retro kolekci, ve který jsme se nechali těmahle vzpomínkama na dětství unášet. Vznikla s bastardí grafičkou Annou Kočovou aka Annie a poděsama z Lalavoom. K dostání byly legíny, trička i mikiny.

Kolekce B10

Fashion kolekce

K desátým narozeninám jsme si nadělili první módní kolekci. Vysmáli jsme se takzvaně značkovým trikům s nápisem za nehorázný prachy. Ukázali jsme, že kvalitní textil si můžeš pořídit za normální cenu. Jo, byli jsme tak trochu přidrzlí, ale to přesně k Bastardům, co nenosí značky jenom kvůli tomu, aby někam zapadli, patří. Celou kolekci jsme nafotili na nás všech z Bastardu. V modelky a modely se tak proměnili třeba markeťák, skladník nebo šéf :)

Když slavíme narozeniny, tak dárky dostanou jiní. Já vostrouhám :(

Dárky dáváme, celkem už 660 000 Kč

2023: Skládáme se na opuštěná zvířata

2023: Skládáme se na opuštěná zvířata

77 197 Kč jsme vybrali pro komunitní zahradu Pastvina, která se kousek za Prahou stará o opuštěná a zbídačená zvířata. A to především krávy, koně, ovce nebo kočky. My konkrétně financovali zimní výběh pro krávy a ovce, aby nestáli přes zimu v bahně.
2022: Financujeme předvýchovu vodicích psů

2022: Financujeme předvýchovu vodicích psů

64 272 Kč to je částka, kterou jsme věnovali na podporu Středisku výcviku vodicích psů. Konkrétně jsme zaplatili předvýchovu osmi labradorů z vrhu “J”, aby se v budoucnu mohli stát oporou pro nevidomé a slabozraké.
2021: Podporujeme IT gramotnost u dětí

2021: Podporujeme IT gramotnost u dětí

Neziskovce Czechitas posíláme 60 870 Kč na podporu počítačové gramotnosti u těch nejmenších. Naučí se programovat a ovládat počítač na vyšší než základní úrovni. Programátorů je v naší zemi pořád nedostatek.
2020: Posíláme peníze Nadačnímu fondu dětské onkologie

2020: Posíláme peníze Nadačnímu fondu dětské onkologie

NFDO Krtek pomáhá onkologicky nemocným dětem vyrovnat se s následky léčby a překonávat obtíže. Pro děti pořádá tábory, rodinám nabízí psychosociální poradenství nebo ubytování v nemocnici FN Brno. Podporu ve výši 50 000 Kč jsme dětem zaslali i my.
2019: Pomáháme nemocným cystickou fibrózou

2019: Pomáháme nemocným cystickou fibrózou

Podlomené zdraví nechce nikdo z nás. Někteří ale štěstí na zdraví nemají. Proto jsme částkou 50 000 Kč podpořili nemocné cystickou fibrózou, což je vrozené a bohužel nevyléčitelné onemocnění dýchacích a trávicích cest.
2018: Slavíme 100. narozeniny republiky

2018: Slavíme 100. narozeniny republiky

Historii je důležité znát, aby se z ní každý mohl poučit, a protože v tom roce jsme navíc slavili 100 let od založení společného státu, rozhodli jsme se podpořit obecně prospěšnou společnost Post Bellum a to částkou 46 120 Kč.
2017: Snažíme se, aby stáří nebyla nuda

2017: Snažíme se, aby stáří nebyla nuda

Podpořili jsme organizaci Elpida, která ukazuje, že i ve stáří to můžeme pořádně rozjet a že důchodci rozhodně nepatří do starého železa. Líbí se nám, co organizace všechno dělá, a tak si rozhodně naši podporu ve výši 42 000 zaslouží.
2016: Smích léčí, podporujeme Zdravotní klauny

2016: Smích léčí, podporujeme Zdravotní klauny

Bez vtipu nedáme ani ránu! Proto jsme spojili síly s těmi nejpovolanějšími baviči – s klauny. Ti zdravotní rozdávají radost dětem v nemocnicích nebo v domovech pro seniory. Tam, kde je úsměvů obvykle tak málo. Podpořili jsme je celkem 40 000 korunami.
2016: Posíláme trička postiženým plavcům

2016: Posíláme trička postiženým plavcům

V dubnu 2016 se v sokolovském bazénu konalo již čtrnácté pokračování tzv. Pohárku, který byl zároveň druhým kolem Českého poháru tělesné postižených plavců. A Bastard byl přitom, tedy alespoň 200 našich triček, které jsme sportovcům poslali v rámci sponzoringu.
2011: Poslali jsme školní batůžky do Afriky

2011: Poslali jsme školní batůžky do Afriky

Více než dvě stovky středoafrických studentů nosí naše oranžové batůžky. Česká organizace Siriri zde vybudovala školu a my jsme přispěli batůžky, aby měli školáci v čem nosit školní potřeby a měli rovněž i nějaký symbol, který je pojil se školou.
2010: Vyrobili jsme trička pro keňské děti

2010: Vyrobili jsme trička pro keňské děti

Věnovali jsme přes 100 triček chudým keňským dětem v projektu dětského tábora. S prosbou o dar se na nás obrátilo české občanské sdružení Humanistické centrum Narovinu. Neváhali jsme a trička jsme nechali vyrobit.

Naše grafiky si hýčkáme

Nový potisk na tričko může navrhnout každý. Stačí splnit tři zásady. Potisk musí být: 1. vtipný, 2. originální a 3. grafický. Pak už stačí nahrát návrh do Hodnocení anebo si otevřít shop grafika a začít inkasovat provize.

Se zhruba dvacítkou aktivních grafiků jsme neustále v kontaktu. Jednou ročně se všichni na jeden víkend potkáme, společně vymýšlíme nové potisky a informujeme se, co je nového.

Tak šel čas v Bastardu

2005, únor

Začínáme s prodejem toaleťáku s Jiřím Paroubkem

Začínáme s prodejem toaleťáku s Jiřím Paroubkem

Začínáme s prodejem toaleťáku s Jiřím Paroubkem
Nevybíravý postoj premiéra Paroubka k mladým lidem po zátahu na CzechTeku nás vyburcoval k natisknutí tisíců toaleťáků s jeho podobiznou. Prodáváme je online na doméně Bastard.cz

2006, prosinec

 Spouštíme e-shop s prvními šesti potisky

Spouštíme e-shop s prvními šesti potisky

 Spouštíme e-shop s prvními šesti potisky
Po odchodu Paroubka z politiky využíváme vhodnou doménu Bastard.cz k dalšímu podnikatelskému záměru: nabízet i v České republice trička s vtipnými potisky. Ale zde vytvořenými, žádné kopírky ze zahraničí!

2009, říjen

Trička jsou všude , i ve sklepech sousedů

Trička jsou všude, i ve sklepech sousedů

Trička jsou všude , i ve sklepech sousedů
Už nestačí dokupovat regály do bytu. Musíme si pronajmout i dva sklepy od sousedů, abychom zvládli odesílat dost triček. Poptávka i komunita kolem naší značky násobně roste.

2010, březen

Pronajímáme si první velký sklad

Pronajímáme si první velký sklad

Pronajímáme si první velký sklad
Stěhujeme sklad do Karlových Varů a přenecháváme ho na starost novému skladníkovi Petrovi. V nabídce jsou desítky potisků na tričkách, mikinách i spodním prádle. A všechny nové potisky stále vybíráte vy.

2010, listopad

Zrodil se darebný maskot Basty

Zrodil se darebný maskot Basty

Zrodil se darebný maskot Basty
Ze 454 návrhů jsme vybrali šest finalistů a z těch jste zahlasovali pro vítězného Bastyho! Takže Shirty, Tričkoun, Trikonoš, Bastík nebo Bastardo utřeli :)

2011, červenec

 Přesouváme sklad do prostor bývalého masokombinátu

Přesouváme sklad do prostor bývalého masokombinátu

 Přesouváme sklad do prostor bývalého masokombinátu
Podruhé se stěhujeme. I sklad v Karlových Varech je nám malý a po krátkém hledání objevujeme prostory v Hroznětíně. Úpravy daly dost zabrat - domovem triček, mikin a dalšího bastardího zbožstva se stává bývalá kuchyň a jídelna masokombinátu.

2012, březen

Trička vyzvednete i ve CVRKu na Václaváku

Trička vyzvednete i ve CVRKu na Václaváku

Trička vyzvednete i ve CVRKu na Václaváku
Zásilkovna ještě neexistuje a tlak na osobní vyzvedávání je značný. Domluvili jsme se tedy s prodejnou CVRK na Václavském náměstí v Praze a udělali z ní výdejní místo našich zásilek. O Vánocích praská ve švech.

2013, listopad

Máme oficiální první kancelář

Máme oficiální první kancelář

Máme oficiální první kancelář
Bubenská 1 v Praze - to je adresa našeho prvního kanclu, do té doby pražští bastardi pracovali z domova. V kanclu se denně setkávají Michal, Matez a Filip.

2014, říjen

Měníme logo a nasazujeme úplně nový web

Měníme logo a nasazujeme úplně nový web

Měníme logo a nasazujeme úplně nový web
Jak stárneme my, stárne i logo a web. Zatímco ale my rosteme do krásy, web a logo potřebujou facelift. Ten jim dopřává jeden z našich grafiků Grom. Na novém webu pak naplno pracuje nový programátor Kája.

2016, březen

Spouštíme tradici každoročních sletů s našimi grafiky

Spouštíme tradici každoročních sletů s našimi grafiky

Spouštíme tradici každoročních sletů s našimi grafiky
Potkalo se nás skoro třicet v Praze na Strahově. Tam jsme nahlídli, jak to vypadá v naší sítotiskové tiskárně, zkusili si tetovat na pomeranče a důkladně vše probrali do ranních hodin v místních hospodách.

2016, říjen

Točíme první video kampaň

Točíme první video kampaň

Točíme první video kampaň
Motorkář, myslivec, geek, hokejista i jogínka. Na Bastardu si vybere každý. O tom je naše první kampaň, do které jsme zapojili stovku rekvizit a herce z řad zákazníků.

2016, listopad

Desátých narozenin si všímají média

Desátých narozenin si všímají média

Desátých narozenin si všímají média
Bastardí příběh zaujal média, a tak se v odborných časopisech Dotyk, Marketing Sales Media, Lupa.cz, Podnikatel.cz nebo v novinách Metro píše o začátcích s toaleťákem, ale i o tom, jak nám pomáhá personalizace obsahu e-shopu.

2017, červen

Spouštíme prodej ponožek s vtipem

Spouštíme prodej ponožek s vtipem

Spouštíme prodej ponožek s vtipem
Hledáme nové možnosti pro umístění vtipných grafik a nacházíme je na ponožkách. Těch je všude dost, ale s vtípnými motivy jich moc není. Šance pro nás!

2017, listopad

Vyhlašujeme stop trapným dárkům o Vánocích

Vyhlašujeme stop trapným dárkům o Vánocích

Vyhlašujeme stop trapným dárkům o Vánocích
Spouštíme vánoční kampaň, kde se vymezujeme proti trapným dárkům. Slipy, přístroj na žmolky, vonné svíčky a ostatní příšernosti pod stromek nekupuj.

2018, říjen

Do vánočních reklam točíme to, co nás na Vánocích nebaví

Do vánočních reklam točíme to, co nás na Vánocích nebaví

Do vánočních reklam točíme to, co nás na Vánocích nebaví
Tahle vánoční kampaň si utahuje z věcí, který na Vánocích zrovna nemusíš. Zdobení stromku, povinné návštěvy příbuzných, pečení cukroví... Ale za ty dárky to stojí :)

2020, únor

Vydáváme knížku kreslených vtipů Bastardoviny

Vydáváme knížku kreslených vtipů Bastardoviny

Vydáváme knížku kreslených vtipů Bastardoviny
Na 60 stránkách přinášíme výběr z vtipných grafik, které u nás vznikly za posledních 14 let. Nechybí i zákulisní informace o nás či našich graficích.

2020, březen

Vystavujeme vybrané potisky jako obrazy

Vystavujeme vybrané potisky jako obrazy

Vystavujeme vybrané potisky jako obrazy
Velký den pro všechny Bastardy. Uskutečnili jsme vernisáž, kterou jsme zahájili první bastardí výstavu. Vyzdvihujeme um našich grafiků a oceňujeme jejich práci.

2020, květen

Když už šijeme roušky , tak alespoň s vtipem

Když už šijeme roušky, tak alespoň s vtipem

Když už šijeme roušky , tak alespoň s vtipem
Pandemie Covid19 nás zasáhla naplno. Nelenili jsme a ušili várku vtipných roušek. V těžkých časech je úsměv o to cennější - i když není vidět.

2021, červen

Kupujeme tu nejlepší tiskárnu z Japonska a rozjíždíme digi-tisk

Kupujeme tu nejlepší tiskárnu z Japonska a rozjíždíme digi-tisk

Kupujeme tu nejlepší tiskárnu z Japonska a rozjíždíme digi-tisk
Po digitisku pokukujeme už nějaký ten rok, ale až nyní je tak dobrý, že kupujeme vlastní tiskárnu pro něj. Kvalita je alfou a omegou našich potisků a proto kupujeme to nejlepší - Brother GTX Pro.

2022, duben

Díky proukrajinským potiskům pomáháme přímo v obléhaném Kyjevě

Díky proukrajinským potiskům pomáháme přímo v obléhaném Kyjevě

Díky proukrajinským potiskům pomáháme přímo v obléhaném Kyjevě
Spojili jsme se s tlumočnicí Viktoriyí a dohodli přímou pomoc pro obyvatele Kyjeva. Grafici vytvořili proukrajinská trička a my výtěžek z nich poslali na nákup potravin a zdravotnického materiálu. Přes 250 000 Kč šlo na přímou podporu. Díky vám, našim zákazníkům.

2023, květen

Potiskneme trička nebo celý merch pro tvou značku či partu

Potiskneme trička nebo celý merch pro tvou značku či partu

Potiskneme trička nebo celý merch pro tvou značku či partu
Už od pěti kusů si u nás můžeš nechat potisknout, co jen je libo. Spustili jsme totiž zakázkovou výrobu, a tak zvládneme připravit merch pro tvou kapelu, firemní dárky pro obchodní partnery nebo vlastní trička na vodu.