Zavřít okno

Zadej e-mail


nebo

Přihlásit se přes Facebook
Poštovné už od 49 Kč

Bastardí blogPři objednání do 20. prosince (do 11:00) garantujeme dodání do Vánoc

autor: Bastard.cz | vystaveno: 12.12.2010 | přečteno: 4669x | komentářů: 4 | přejít na diskusi

Vánoce se nazadržitelně blíží a vás všechny, kteří chcete dát tričko nebo mikinu svým blízkým pod vánoční stromeček, jistě zajímá, jak stíháme doručovat zásilky do Štědrého dne. Nejpozději budeme objednávky přijímat do pondělí 20. prosince (do 11:00 hodin), a to s platbou na dobírku. Platba bankovním převodem bude aktivní do 16. prosince. Všechny naše zásilky jsou po Česku odesílány jako Obchodní balíky s garancí doručení do druhého pracovního dne.

Vzhledem k tomu, že v těchto dnech čelí Česká pošta ohromnému náporu a ani počasí jí nepřeje, dáváme jí toleranci jeden až dva dny. Může se také stát, že u Vás pošťák zazvoní o víkendu anebo až 24. 12. v dopoledních hodinách. V posledních dnech budeme pečlivě monitorovat všechny dosud nepřevzaté zásilky a budeme vám psát SMS s informacemi, kde se vaše zásilky nachází.

Doručování po Česku:

Platba bankovním převodem bude možná pro všechny objednávky vytvořené do 16. prosince. V případě, že částku uhradíte nejpozději 16. 12. garantujeme dodání do 24. 12.

Platba na dobírku (hotově při převzetí na poště) bude možná pro všechny objednávky až do 20. prosince (do 11:00 hod) s garancí doručení do 24. 12.

Dárkové poukazy, které doručujeme elektronicky (čili v e-mailu) je možné objednávat do 21. 12. Nutná je totiž platba bankovním převodem, který zhruba dva dny putuje na náš účet. Je ovšem možné objednávat dárkové poukazy až do 23. 12. s tím, že nám na e-mail (info@bastard.cz) zašlete potvrzení o uskutečněné platbě z Vašeho internetového bankovnictví.

Doručování na Slovensko:

Na Slovensko přestáváme doručovat s garancí dodání do Vánoc v pondělí 13. 12. (24:00). Rovněž je potřeba uhradit bankovní převod nejpozději do tohoto pondělí, tak aby během dvou následujících dnů zásilka odešla na Slovensko.

Případné dotazy nám můžete psát na e-mail popř. sem pod příspěvek.

Přejeme Vám pohodové zvládnutí předvánočního shonu, kopu skvělých dárků a celkově vydařené Vánoce ;)


Pokračování zde...


Nebojte se vánočních nákupů na Bastard.cz

autor: Bastard.cz | vystaveno: 22.11.2010 | přečteno: 6949x | komentářů: 1 | přejít na diskusi

Tričko, mikina anebo spodní prádlo s vtipným nebo designovým potiskem je skvělý dárek jak pro vaše známé, tak pro rodinné příslušníky. Určitě vás při procházení jednotlivých potisků napadlo, že by se zrovna tenhle hodil pro toho a toho kamaráda. Abychom rozptýlili vaše obavy z nákupu přes internet, sepsali jsme několik bodů, které dodržujeme, tak abyste se nemuseli ničeho bát.

Basty už se taky připravuje na Vánoce

To jsou všechny naše zásadní výhody, které vám určitě zpříjemní nakupování vánočních dárků na Bastardu ;). Poslední objednávky budeme odesílat v úterý 21. prosince ráno.


Pokračování zde...


Eddy_cz: Postup při tvorbě návrhu

autor: Eddy_cz | vystaveno: 17.11.2010 | přečteno: 9446x | komentářů: 13 | přejít na diskusi
Postup tvorby návrhu

a) Ozáření

Balónky

Zasáhne vás záblesk geniality a máte nápad na návrh, který nemá obdoby. Už se nemůžete dočkat, až tvoje špagety škrtící vidličku všichni uvidí. Nebo moc chceš triko s drakem, ale chybí mu vtip. Tak ho pořádně vymazlíš, aby měl šanci se kluk barevná pořádně předvést v SELFu.

b) Pot a dřina

Začíná největší špína... a to vymyslet jakým způsobem nápad zrealizovat. Jednoduše, detailně? Věř, že vše má své kouzlo. Lidská fantazie je nekonečná a v originalitě se meze nekladou. Vytvoříš návrh a ukázku šoupneš na triko, k tomu poslouží šablony.

c) Očista

Návrh je kompletní a tak může na svět. Zde se na nějaký čas podrobí detailní analýze všech zúčastněných, jenž ovlivní jeho další osud. Jelikož byl tvůj návrh peckovní a dostal se přes kata jménem NEREALIZOVANÉ NÁVRHY. dostává šanci v síní slávy TOP HODNOCENÍ. A nyní získáváš titul TOP GRAFIK.

d) Vavříny

A je tu finále tvé pouti. Špagetky se líbily a konkaktoval tě Bastard.cz. Dohodnete předání zboží a na klidném místě vyinkasuješ tučný balík. Jako bonus ještě triko dle výběru, aby jsi někde zbytečně nezpíval.Jak Klaun (Irony) k vytvoření přišel

Irony


1. krok: návrhy
Když mám nápad o kterém myslím, že by stál za realizaci, udělám si pár rychlých náčrtků na papír a zkouším jak by nejlépe vypadal.2. krok: obrysy a detail
Oskenuji předlohu do PC a podle ní tvořím obrysy návrhu. Použiji tablet nebo křivky. Potom dodělám detaily.3. krok: vybarvení a prezentace
Rozmyslím si na jakou barvu trika by se motiv hodil a zvolím pozadí. Jemu přizpůsobím barevnost návrhu. Vytvořím náhled, aby motiv hezky vynikl a dám k posouzení odborné porotě :)4. krok: realizace
Když se zadaří a návrh se vám líbí, dostane se až do realizace. Z té mám vždycky radost.

Skicování návrhu Irony

Díky za podporu.
Eddy_cz


Pokračování zde...


Slavíme už čtvrté narozeniny!

autor: Bastard.cz | vystaveno: 10.11.2010 | přečteno: 7336x | komentářů: 22 | přejít na diskusi

Možná se to nezdá, ale Bastard.cz jako trikoshop je tu přesně 4 roky. Začínali jsme těšně před Vánocemi roku 2006. A víte kolik jsme v té době měli v nabídce triček? Celkem šest (5 pánských a 1 dámské) :o) A kolik že jich máme teď? Můžete si vybrat přesně z 87 pánských triček a z 96 dámských triček. Blížíme se tedy k dvoustovce triček v aktuálním prodeji, a to je pěkný pokrok za čtyři roky, nemyslíte? :)

Je ale zřejmé, že bez vás - zákazníků bychom tu už dávno nebyli, proto jsme pro vás připravili jako malé poděkování poštovné zdarma v termínu 10. - 11. listopadu 2010. Dále musíme taky poděkovat našim grafikům, kteří nás zásobují slušnou dávkou kvalitních návrhů, a všem, co se nebojí vyjádřit svůj názor, protože ani bez nich se neobejdeme ;).

Tři zásadní verze našeho webu

Jak šel čas s Bastard.cz?

Jak už bylo zmíněno výše, začínali jsme na konci roku 2006, kdy celý e-shop fungoval velice primitivně a kdy bylo v nabídce opravdu málo zboží. Množství triček se ale postupně začalo rozrůstat o nové designy. Zhruba v polovině roku 2007 jsme škálu zboží obohatili o dámské spodní prádlo a později jsme to zkusili i s tričky s dlouhými rukávy (ty se ale přiliš nechytly). Za to mikinám se u nás daří, s prvními kousky jsme přišli hned na začátku roku 2008. Ve stejnou dobu jsme představili i pánské spodní prádlo. Poslední novinkou, co se škály produktů týče, jsou dámská tílka, loňské léto se špagetovými rukávy, letos se sportovním střihem a křížem na zádech.

Náš web prošel zásadními změnami dvakrát. Ta první proběhla v únoru roku 2009, kdy přibylo několik nyní již nepostradatelných funkcí jako např. automatizované nahrávání a hodnocení návrhů, díky kterému rychle narostl počet nových návrhů, dále pak profily uživatelů, tento blog anebo lepší fotky zboží. Ten druhý zásadní předěl si jiště pamatujete, proběhl v září tohoto roku, kdy jsme kompletně překopali vzhled tohoto webu, přidali nějaké nové funkce (jako filtr zboží, termín doručení, přihlašování pod e-mailem aj.) a přepsali kódování webu do moderního HTML 5.

No a ta poslední zásadní novinka je start zcela nového stylu - řady SELF, která není zaměřena na vtipnost, ale na propracované, velké a barevné potisky.

A za odměnu, že jste dočetli až sem, vám prozradíme, že už brzy přibudou do prodeje nová trička ;).


Pokračování zde...


Vyberte to nejlepší jméno pro našeho maskota!

autor: Bastard.cz | vystaveno: 08.11.2010 | přečteno: 15787x | komentářů: 49 | přejít na diskusi

Dostali jsme spoustu zajímavých nápadů na jméno pro našeho maskota, děkujeme za ně a teď zbývá už jen jediné, vybrat to nejlepší jméno ;). Celkem se k nám za jeden týden dostalo 454 návrhů, ze kterých jsme vybrali šestici těch podle nás nejvhodnějších. Pomozte nám vybrat to nejlepší hlasováním v anketě.

Anketa byla již ukončena s těmito výsledky:

Shirty (Peter Žilka) - 219 (29%)

Tričkoun (Kristýna Merthová) - 23 (3%)

Basty (Veronika Tajčová) - 226 (30%)

Trikonoš (Petr Kalíšek) - 34 (5%)

Bastík (Mirka Zusková) - 99 (13%)

Bastardo (Steffi Paszkowski) - 150 (20%)

Hlasovalo 751 lidí.

Zvol mi to nejlepší jméno Nejvíce návrhů nám poslal Matěj Hnilička, celkem těchto 15: kůky, skřítek, bastardík, jimmy, bubík, kulík, ňoumík, skrýmr, fear, punkýs, rytmík, Gromvalt, selfík, hovňous, cook. Nejčastěji jste navrhovali jméno Bastík, a to celkem 23x. Rozhodující je ale čas odeslání návrhu - ten kdo odeslal jméno jako první, bude mít v případě vítězství nárok na 5 triček zdarma.

Hlasovat je možné až do nedělní půlnoci. Díky za odevzdání hlasu pro to nejlepší jméno ;)


Pokračování zde...


Vymysli jméno pro našeho maskota a dostaneš pět triček!

autor: Bastard.cz | vystaveno: 02.11.2010 | přečteno: 7174x | komentářů: 21 | přejít na diskusi

S novým webem k nám zavítal také nový maskot, kterého vytvořil jeden z našich top grafiků Grom. Jenže zatím nemá žádné jméno... Pomůžete nám ho tedy najít a vybrat? Připravili jsme pro vás soutěž: pošlete nám vaše nápady na jméno, my z nich vybereme 3 až 5 nejlepších a za 14 dnů je uveřejníme tady na blogu. To, které bude mít nejvíc hlasů, náš maskot získá. Autorovi/ce jména pak dáme 5 triček podle vlastního výběru zdarma (4 z kolekce FUN a max. 1 z kolekce SELF)!

Některé modifikace maskota

Návrhy na jméno můžete posílat až do 14. 11. přes formulář níže, pak se zde objeví anketa, ve které vybereme to správné jméno. A jaké by měl maskot dostat jméno?

Odesílání návrhů na jméno bylo uzavřeno. Děkujeme za všech 454 návrhů!

maskot


Pokračování zde...


Soutěž o profesionální tablet pro grafiky!

autor: Bastard.cz | vystaveno: 27.10.2010 | přečteno: 10202x | komentářů: 12 | přejít na diskusi

Tablet, který slouží k pohodlnému počítačovému kreslení, by neměl chybět ve výbavě žádného profesionálního vektorového grafika. My nyní přinášíme soutěž o jedno takové zařízení v hodnotě 8 000 Kč. Jedná se o tablet od firmy Wacom a přesné označení je Intuos 4 ve velikosti M.

Cena pro vítěze - tablet Wacom

Podmínky soutěže

Podmínky soutěže jsou velmi jednoduché. Stačí mít ve stanoveném období co nejvíce realizovaných návrhů (čili návrhů, které se dostanou až do prodeje). Soutěž bude probíhat až do 31. 01. 2011, vztahuje se tedy na všechny návrhy, které budou do konce ledna nahrány do Otevřeného hodnocení (mezi soutěžní návrhy se tedy počítají i ty, které byly v hodnocení před vyhlášením soutěže).

Realizace návrhů proběhne ve dvou vlnách. První bude v průběhu měsíce listopadu a další pak na přelomu ledna a únoru. Vyhlásit vítěze soutěže bude tedy možné v prvním únorovém týdnu. Vyhraje grafik s nejvyšším počtem realizovaných návrhů ve dvou zmíněných vlnách. O realizaci návrhu rozhoduje uživatelské hodnocení a Bastard.cz (důležité je pro nás zapadnutí návrhu do filosofie značky Bastard.cz a technické možnosti realizace). Soutěž se vztahuje jak na FUN řadu, tak na SELF řadu (doporučujeme ale zaměřit se především na FUN řadu). Více informací o požadavcích na grafiku v sekci Pro grafiky.

Hodně štěstí a spousty skvělých nápadů, grafici!

Wacom Intuos4

Intuos4 M s totožným rozměrem jako 15,4“ MacBook je dokonalým zařízením pro umělce, kteří si chtějí ponechat svobodu volby, zda budou pracovat mobilně anebo tablet připojí k počítači ve studiu anebo kanceláři. Dokonalý pro retušování fotografií a skicování.

Specifikace:

Video od Alza.cz:

Cena pro vítěze - tablet Wacom

Pokračování zde...


Nová řada SELF přináší trička s designem!

autor: Bastard.cz | vystaveno: 15.10.2010 | přečteno: 42007x | komentářů: 2 | přejít na diskusi

Představujeme vám, po novém webu, další zásadní novinku: zcela novou řadu SELF, která se bude ubírat jiným směrem než současný styl Bastardu. O dosavadní styl se ale bát nemusíte, nadále bude fungovat pod řadou FUN Bastard.cz.

V čem je řada SELF jiná?

Trička SELF se zaměřují především na design a na propracované potisky. Nejde tedy o vtip, jako spíš o náročné grafické zpracování, sladěné barvy a velké potisky. SELF trička jsou jiná než FUN trička, jsou lehčí (gramáž 165 gr.), barevnější a o něco málo víc na tělo. Ženy a dívky určitě ocení konečně širokou paletu dámských triček :). A protože tiskneme návrhy přes celé tričko, jsou SELF potisky velmi měkké a dýchají.

Co musí splňovat správný SELF návrh?

Nová trička SELF

Jak se vám nová řada SELF líbí? :) Podívejte se na pánská i na dámská SELF trička.


Pokračování zde...


8. str.