Zavřít okno

Zadej e-mail


nebo

Přihlásit se přes Facebook
Poštovné už od 49 Kč

Garance doručení do Vánoc pro objednávky do úterý 22. 12.

vystaveno: 15.12.2015 | přečteno: 5185x | komentářů: 0 | přejít na diskusi

Vánoce už doslova buší na dveře, obchodní centra praskají ve švech, ale vy můžete být v klidu! V Bastardu vyřešíte dárky těsně před Štědrým dnem a pak už si budete jen užívat tu pravou vánoční pohodu. Máme pro vás přehled termínů, které byste neměli propásnout, pokud chcete svůj balík do Vánoc.

Všechny naše zásilky odesíláme každý den prostřednictvím Balíku do ruky České pošty anebo IN TIME spedice s garancí doručení do druhého pracovního dne. Přesto se může stát, že se v těchto, pro pošťáky velmi vypjatých dnech, zásilka o jeden den zpozdí. Svůj balík můžete sledovat prostřednictvím aplikace České pošty anebo INTIME aplikace. Číslo balíku obdrží každý e-mailem při odeslání zásilky.

Do kdy je třeba objednat, aby vám byl balíček doručen do Vánoc?

Doručování s Českou poštou a INTIME

Způsob platby Objednat do
Bankovní převodčtvrtek 17. 12. do 24:00
Dobírka / Platební karta / PayPalúterý 22. 12. do 15:00
Osobně - Prahastředy 23. 12. do 12:00

Pokud si chcete zásilku vyzvednout osobně v pražském CVRKu, stačí, když objednáte nejpozději do středy 23. 12. do 12. hodiny. Balíček si pak můžete vyzvednout buď ještě ve středu večer mezi 18. a 19. hodinou nebo přímo na Štědrý den od 10 do 16 hodin.

Dárkové poukazy doručované elektronicky (tedy e-mailem) můžete objednávat až do 23. 12. s tím, že nám na e-mail info@bastard.cz zašlete potvrzení o platbě z vašeho internetového bankovnictví nebo zaplatíte pomocí platební karty či Paypalu, který umožňuje okamžitý převod peněz.

Případné dotazy pište na info@bastard.cz nebo do diskuze dole.

Přejeme Vám pohodové Vánoce a hromadu vytoužených dárků!

Česká pošta

Diskuse k tomuto příspěvku

Podívej se také do sekce časté dotazy.

jméno:  

Požaduji odpověď Bastard.cz
Upozornit na reakce e-mailem