Zavřít okno

Zadej e-mail


nebo

Přihlásit se přes Facebook
Poštovné už od 49 Kč

Bastardí blogPřitvrzujeme proti „koumákům“

autor: Bastard.cz | vystaveno: 12.10.2009 | přečteno: 7395x | komentářů: 28 | přejít na diskusi

V poslední době se na našich stránkách setkáváme s případy návrhů, které jsou okopírovány, obkresleny, obšlehnuty – zkrátka nejsou z hlavy toho, kdo se za autora vydává. Nabízí se otázka co s tím…?

Samozřejmě se snažíme okopírovaným návrhům předcházet, neustále zdokonalujeme procesy, díky kterým se „kopírka“ nedostane až do tisku:

  1. Při vkládání návrhů je v sekci „Pro grafiky“ jasně napsáno, že návrh nesmí být okopírovaný a vždy se musí jednat o autorův originální nápad.
  2. Tým Bastard.cz všechny návrhy zkoumá a hledá podobnost s ostatními na internetu (bohužel ani v nejmenším nemáme šanci zkontrolovat vše – tu nemá nikdo…).
  3. Návrhy jsou dlouhou dobu v otevřeném a pak i v top hodnocení, kde se k nim vyjadřujete vy – návštěvníci našich stránek a okopírovaný návrh můžete nahlásit. V tomto bodě je šance na odhalení „kopírky“ největší a děkujeme vám za spolupráci. Člověku, který odhalí v Top hodnocení kopírku, dáme tričko zdarma.
  4. Autor podepisuje licenční smlouvu, kde stvrzuje, že vytvořil dílo samostatnou tvůrčí činností a že se jedná o dílo původní.

Bohužel i přes tyto kroky se čas od času stane, že autor vědomě vloží návrh okopírovaný nebo jen sotva znatelně pozměněný. Motivací může být i zvýšená odměna za návrh v hodnotě 2000 Kč.

Osobě, která odhalí v Top hodnocení kopírku (odkáže ke konkrétnímu originálu), dáme tričko zdarma.

Protože máme zájem tisknout pouze originální autorské návrhy, budeme každou „kopírku“, která se dostane do tisku, po doprodání již vyrobeného zboží stahovat z prodeje (pro rejpaly – neplatí pro motiv Veverky a Coma, na který máme ověřenou licenční smlouvu). Zároveň bude po autorovi „kopírky“ požadováno navrácení odměny a také proplacení nákladů, jestliže nějaké v souvislosti s jeho „kopírkou“ vzniknou. Případné stížnosti a žaloby skutečných autorů budeme na základě platné licenční smlouvy směřovat na autora kopírky.

Věříme, že toto opatření pomůže k tomu, aby byly na Bastard.cz vkládány jen ty návrhy, které pocházejí z hlavy autora, který je vkládá.

Budeme rádi, jestliže se s námi podělíte o názor, jakým způsobem byste nepoctivé autory postihovali vy, či spíše jakým způsobem ještě více předcházet „kopírkám“.


Pokračování zde...


Rekordní počet nových tisků!

autor: Bastard.cz | vystaveno: 26.08.2009 | přečteno: 68751x | komentářů: 159 | přejít na diskusi

Po dvou měsících přicházíme opět s vybíráním nových motivů k tisku. Pojďte nám pomoct s rozhodováním. Je vidět, že grafici přes léto odložili skripta a učebnice a vrhli se na kreslení nových motivů :) Zatím to vypadá na opravdu rekordní várku nových triček. Ač se to nezdá, minimálně pro nás jsou Vánoce již za dveřmi a musíme se na ně řádně vyzbrojit. Nové motivy nám v tom určitě pomohou...

Skunk (7,36) - Kotatko.3

Pro nás poněkud překvapující vítěz. Lehce postrádá vtip, nicméně grafické zpracování je velice vyvedené. Zklámáním pro mnohé dámy bude jistě fakt, že se nám bohužel nedaří sehnat fialové tričko... :( Proto alespoň červené. V pánském na šedé?

tričko

Old school (7,12) - Fifa.21

tričko

Jeden ze starších návrhů, půjde do výroby, proč taky ne, že jo. Nicméně by se nám líbilo, kdyby jednolitým a jednobarevným potiskem projel nějaký efekt - například polotón či efekt potrhaného a zničeného potisku (podobně jako tomu je u písma "old school") - co vy na to? I samotný potisk by mohl vypadat oldskůlově. A jakou barvu v pánské?

tričko

Anketa: - uvnitř příspěvku, pro zobrazení klikněte zde.

Respekt (7,08) - Spyko

Tento motiv nás opravdu moc neoslovil, ale zájem o něj je vcelku velký. Potisků s kočkou a myší tu je až až...Nejspíše asi zatím jenom v dámském, jestli vůbec... Anketa možná zbytečná, počítáme, že jako obvykle vyhraje černá :D

tričko

Anketa: - uvnitř příspěvku, pro zobrazení klikněte zde.

Myška (7,08) - inmax

Obměněný bubák, ale proč ne ;) Bubáků už bylo dost... Jen máme trochu obavy, aby se tiskaři vždy strefili "mezi". Pokud se vychytá umístění potisku, mohl by tento návrh projít. Naděje však není velká :( Problém může být hlavně s tiskem ocásku přes raglánový šev.

tričko

Music Party (7,02) - Kotatko.3

Bohužel u tohoto návrhu již víme, že je netisknutelný. Tiskaři nám sdělili, že tisk přes bok je v tomto případě nereálný...

Mrkev (7,01) - kovo

Tento návrh opravdu ne. Pokud bychom tiskli na dětská trička, tak jej bereme určitě... Zatím tedy bohužel. Graficky je návrh nekonzistentní (sám autor říká, že králík je překreslený z omalovánek).

Človeče, nezlob se (7,01) - Rax

Rax se nám vrátil a zasypal nás desítkou nových motivů. Tento patří mezi ty nejlépe hodnocené. Tak snad mu zachováte přízeň a budete o něj stát i po výrobě ;) Jakou barvu dámského trička? Hnědou či světle modrou? A nechtělo by to červenou figurku trochu zvětšit, tak aby šel dobře vidět její výraz?

tričko

Anketa: - uvnitř příspěvku, pro zobrazení klikněte zde.

Toaleťák (7,01) - Rax

tričko

Pěkná taoletní pomsta :) Obvyklá otázka: Co s nápisem? Jsou tři varianty - anglický, český, žádný. Vyjádřete se prosím v anketě. Možná by to ještě chtělo trochu povysunout levou ruku.

tričko

Anketa: - uvnitř příspěvku, pro zobrazení klikněte zde.

Anketa: - uvnitř příspěvku, pro zobrazení klikněte zde.

Abstinent (7,00) - Rax

A do třetice Rax a jeho staronový abstinent. Použili bychom písmo z novějšího návrhu, ale kompozici z toho staršího. Postavičky bude potřeba ještě trochu doladit. Jako nejlepší barva (i podle vašich ohlasů) bude tyrkysová.

tričko

Nehoda (6,98) - Spyko

Opravdu povedený návrh, jednoduchý, vtipný, decentní :) Tak by to mělo vypadat... ;) O barvě trička nemá cenu moc diskutovat - modrá je jasná volba.

tričko

Vetřelec (6,98) - kovo

Zajimavý a vtipný nápad, nicméně v této grafické podobě to není uplně ono. Jak říká Gromator, chtělo by to ještě vypilovat. Takže snad později.

Brácho?! (6,96) - kovo

Poněkud ohrané téma. Pomeranč + džus, Kakaový bob + čokoláda... Kovo se ale snaží :) Grafika má pořád menší chybky. Jestli tisknout opravdu nevíme... Spíše ne.

Kuře na paprice (6,95) - zuzik

Návrh, který si už něco zažil :) Přes 1000 hodnotících a přes 500 potencionálních kupců. Stejně jako u kuřete na pánvi to chce ztučnit a zvýraznit linky a můžeme tisknout. Zbývá ubrat nějakou barvu, možná lehce zmenšit papriku a zvětšit kuře, a vybrat barvu trička.

tričko

Anketa: - uvnitř příspěvku, pro zobrazení klikněte zde.

Hey thats my coat (6,95) - zuzik

Tento návrh jsme již jednou rešili. Grafika je podobně dětská jako u Mrkve od kova. Bohužel se překreslená varianta nesetkala s velkým ohlasem, takže bohužel... Jinak platí to, že nápad je to vtipný.

Letadlo (6,94) - MrazikFCB

Za skoro tři měsíce má tento návrh opravdu málo hodnotitelů (182), což vypovídá o malém zájmu. Ovšem není to špatný návrh. Tak co myslíte, tisknout či nikoliv? Asi by to chtělo trochu doladit spodní mrak.

tričko

Anketa: - uvnitř příspěvku, pro zobrazení klikněte zde.

Velbloud (6,94) - zuzik

Tak už i žíznivý velbloud se dočkal, podobně jako Kuře na paprice. Ovšem stejný problém - chce to trochu zvýraznit linie, trochu si pohrát s hadicí a bude to fajn. V pánském je barva trička jasná.

tričko

Anketa: - uvnitř příspěvku, pro zobrazení klikněte zde.

Kunínská mlékárna (6,94) - Kotatko.3

Pěkně vyděšená kravička :) Stačí vymyslet barvu trička, takže tedy poraďte. Otázka je, jestli tisknout i na pánské tričko. Bude poptávka?

tričko

Anketa: - uvnitř příspěvku, pro zobrazení klikněte zde.

Anketa: - uvnitř příspěvku, pro zobrazení klikněte zde.

Three of a kind (6,94) - Ex1tus

Podobně jako u prasete je toto poněkud ohraná písnička. I když zde je vtip prohozený... Takže ne.

USB brain (6,93) - Stofi

Něco pro ajťáky a blondýny :) Takže pánské tričko šedé a dámské červené?

tričko

Bomberman (6,93) - Spyko

Povedená retro vzpomínka :) Otázkou zůstává barva trička... Zatím pouze v pánském provedení, pokud by se měl návrh tisknout opakovaně, přidáme i dámskou variantu. Takže co třeba i retro barvu trička - šedý melír?

tričko

Anketa: - uvnitř příspěvku, pro zobrazení klikněte zde.

Monkey Retro (6,91) - Spyko

tričko

Graficky velmi vyvedená práce, Spyko. Super výraz. Základní otázka zní vytlemená opice či se zavřenou pusou? A jaká barva trička?

Anketa: - uvnitř příspěvku, pro zobrazení klikněte zde.

Anketa: - uvnitř příspěvku, pro zobrazení klikněte zde.

tričko

Anketa: - uvnitř příspěvku, pro zobrazení klikněte zde.

Světluška (6,90) - zuzik

Povedený vtípek. Graficky by chtěl ale ještě trošku dotáhnout. Úspornou zářivku by to chtělo lehce zvýraznit. Co tedy rovnou nedat světlušky na černé tričko? Pokud se nám to podaří domluvit s tiskaři, mohla by bát zář kolem žárovky světélkující - čili že by svítila ve tmě.

tričko

Sirotek (6,36) - Gromator

tričko

Ač se tento motiv hodně lidem nelíbí, Bastdům se líbí moc. Takovýhle humor máme rádi. Nicméně chtělo by to o něco více zvýraznit žlutočerná kola, tak aby bylo zřejmější, že se jedná o postavičky z crash testů ADACu. Co umístění potisku? A co třeba český nápis: "Buď opatrný, tati!"?

tričko

Prosíme grafiky Kotatko.3, Fifa.21, inmaxe, Spyka, Raxe, zuzika, MrazikFCB, Stofiho a Gromatora, aby nám na e-mail prografiky@bastard.cz zaslali podklady ve vektorovém zpracování (nejlépe v Corelu). Díky


Pokračování zde...


Založ si profil mezi Bastardy!

autor: Bastard.cz | vystaveno: 06.07.2009 | přečteno: 9931x | komentářů: 12 | přejít na diskusi

Pokud ještě nemáte na Bastard.cz vytvořený profil, přinášíme vám další důvody, proč byste si jej měli zřídit. Kromě níže zmíněného můžete v profilu ukázat, jaká trička a mikiny se vám líbí, co jste si již koupili, posílat fotky k zakoupenému zboží a vkládat vlastní návrhy do Otevřeného hodnocení.

Profil si můžete jednoduše zřídit po přihlášení pod odkazem Úprava profilu (v pravém menu).

Bastardi s vlastním profilem.

Narozeninový dárek - sleva 50 Kč

V den, kdy slavíte narozeniny, vám nabízíme slevu na celý váš nákup - 50 Kč. O nic se nemusíte starat, stačí když budete mít v profilu vyplněné datum narození a sleva se vám automaticky započítá v pokladně.

Pro nenechavce dodáváme, že datum narození lze zadat pouze jednou a pokud se vaše narozeniny budou shodovat s dobou okolo právě založeného profilu, sleva se nezapočítá ;).

Profil dne - sleva 50 Kč

Stejnou slevu (50 Kč) nabízíme i tomu profilu, který bude zrovna Profilem dne. Profil dne je generován náhodně z těch uživatelů, kteří ke svému profilu připojí i fotku.

Sleva se vám opět automaticky započítá v pokladně. Jednotlivé slevy nelze slučovat (a to ani se slevovými kódy).

Profily Bastardů


Pokračování zde...


Tričkem proti populismu...

autor: Bastard.cz | vystaveno: 02.06.2009 | přečteno: 7533x | komentářů: 11 | přejít na diskusi

Právě jsme naskladnili dvojici nových triček a to Nejsem sám a Nabito. Oba motivy jsou něčím výjimečné, oba motivy trochu vybočují z "řady". Do prodeje šly přímo, bez hlasování a to díky naší iniciativě. Po domluvě s autorem Tomášem Pflanzerem se nám podařilo trička rychle natisknout a jsou pro Vás k dispozici v rekordně krátké době.

Nabito Nejsem sám

Tato trička určitě nejsou pro každého a jsme si vědomi toho, že budou vzbuzovat velké vášně. Pod triky jsme zaznamenali názory "že už nejsme nestranní" atd. Dovolte nám naše vyjádření.

Vajíčko na tričku.

Tým Bastard.cz zůstává nadále apolitický do té míry, že nikomu necpeme naše názory, kterou stranu volit. Nenutíme nikomu názor, že ta či ona strana je ten nejlepší možný způsob a nic jiného neexistuje. Každý má svůj mozek a ví nejlépe, která strana je pro něj správnou volbou... Těmito tričky se pouze chceme ohradit proti populistické a lživé kampani ČSSD, což se nám, doufáme, povedlo. Nic víc v tom nehledejte. Neděláme si iluze, že tyto motivy budou trhat rekordy v prodejnosti (proto jsme je ani nedělali), ale doufáme, že alespoň někoho jimi potěšíme a třeba i díky nám z mítinků zmizí fyzické útoky (házení vajec).

Vajíčko na tričku.

Tým Bastard.cz odsuzuje jakékoliv fyzické násilí proti komukoliv. Je jedno, zda-li se jedná o politika, zpěváka nebo toho nejposlenějšího jedince na ulici. Vajíčkový seriál začal nevinně - jedním vajíčkem, hodem z recese, který je běžný v mnohých zemích. Bohužel davové šílenství, ve které házení vajec na čelní představitele ČSSD přerostlo, je již fyzické násilí a zastrašování a tomu říkáme jasné NE. Žijeme v demokratické společnosti a každý má právo vyjádřit svůj názor. Ale nenásilně :). Proto podporujeme nenásilné formy protestu - transparenty, komunikace, převleky a samozřejmě - tato trička :)


Pokračování zde...


Je před námi další tisk nových motivů!

autor: Bastard.cz | vystaveno: 17.05.2009 | přečteno: 33915x | komentářů: 75 | přejít na diskusi

Jak se již jednou stalo, přinášíme vám i teď možnost rozhodnout o posledních úpravách na tiscích, které se aktuálně chystají do výroby. Trička z TOP Hodnocení jsme si seřadili podle aktuálního skóre (17. 05. 09):

1. Drum'n'bass (7,95)

Motiv, který zaujme jistě mnoho příznivců (resp. příznivkyň) tohoto hudebního stylu. Proč ne :) Otázkou je, zdali udělat tričko i v pánském provedení, co myslíte pánové?

tričko

Anketa: - uvnitř příspěvku, pro zobrazení klikněte zde.

2. Lesní harmonie (7,93)

trička

Super nápad pro všechny myslivce :). Motiv budeme vyrábět pouze v pánském provedení. Nicméně zpracování se nám zdálo až příliš jednoduché, proto vám nabízíme lehce přepracovanou verzi. Co vy na to?

trička

Anketa: - uvnitř příspěvku, pro zobrazení klikněte zde.

3. Ouu Sh*t (7.84)

Pixtrova kočka a hejno myší. Nebude ale lepší nechat nápis pouze ve formátu "Oouuu..."? Počítáme s pánskou i dámskou variantou. Originální a jednoché grafické zpracování.

trička

4. Červ (7.83)

Snelly jsme to slíbili už dávno a jelikož se sliby mají plnit, tričko červ půjde do výroby :). Snelly na něm ještě zapracovala a přidala stíny. Nás zajímá v jaké barvě se vám, dámy, líbí?

trička

Anketa: - uvnitř příspěvku, pro zobrazení klikněte zde.

5. Žirafa (7.83)

Další zvířecí roztomilý návrh, tentokrát z dílny Zuzky Wichové, alias kotatka.3. Počítáme pouze s dámským tričkem a bílým podkladem.

trička

6. Medvídci (7.73)

Eloiin motiv jistě dostane všechny milovníky těchto gumových medvídků. Žádali jste si změnu barvy (navrhujeme klasiku: žlutá, červená a zelená). Otázka je na jakou barvu trička gumídci přijdou?

trička

Anketa: - uvnitř příspěvku, pro zobrazení klikněte zde.

7. Payback (7.65)

Nesmrtelná hra v podání Gromatora, akorát si hlavní aktéři prohodili role :). Fajn nápad, počítáme s tiskem pouze na pánské tričko. Zajímá nás ale, jaký byste zvolili nápis pod grafiku popř. zdali vůbec.

trička

Anketa: - uvnitř příspěvku, pro zobrazení klikněte zde.

Dynamit (7.2)

Od Gromatora se nám ještě moc líbí motiv s dynamitem a svíčkou, i když má od vás poněkud nižší hodnocení, jsme rozhodnuti toto tričko vyrábět. Je to super humor :) Bublina u dynamitu nám přišla až zbytečná, proto bychom ji odstranili. Otázka je, jaké zvolit pánské tričko. Dámské bude červené.

trička

Anketa: - uvnitř příspěvku, pro zobrazení klikněte zde.

Těsně pod pomyslnou čarou zůstaly tři návrhy od grafičky zuzik. Žíznivému velbloudovi dáme ještě nějaký čas, aby si počkal v top hodnocení, podobně je na tom i návrh break dance, který tu je zatím jen pár dnů. Motiv prohozených "kabátů" je super, akorát bychom byli pro jiné grafické ztvárnění, měnit by se mohly pouze kůže (a ne i uši a hříva) a těla by mohla být více realističtější, bez tak širokých nohou. Celé kouzlo by mohlo spočívat pouze ve výrazu žirafy a zebry a nápis by se mohl vynechat.

Zhruba takto vypadají naše myšlenkové pochody při připravování další kolekce :). Zatím to tedy vypadá, že do výroby půjde 8 nových motivů, což je opět vysoké číslo. Trochu nás ale mrzí, že grafici a grafičky tak trochu zapomínají na pánské motivy a poslední dobou děláme převážně dámská trička. Pokud se nám podaří vyřešit všechny výše zmíněné otázky, mohla by jít trička za týden do výroby a v prodeji by se ocitla zhruba za měsíc.

DŮLEŽITÉ: Prosíme autory (kotatko.3, kovo, Pixtr, Eloii a Gromatora), aby nám zaslali podklady pro tisk motivů ve vektorovém zpracování. Díky!


Pokračování zde...


Jak si vedou nové motivy?

autor: Bastard.cz | vystaveno: 03.05.2009 | přečteno: 6313x | komentářů: 6 | přejít na diskusi

Jestli by Vás zajímalo, jaký mají jednotlivé nové motivy úspěch, tak se podívejte na následující hitparádu. Sestavili jsme žebříčky prodejnosti jednotlivých motivů za poslední tři týdny od nasazení nového zboží (12.4. - 3. 5.).

Dámská trička:

Pánská trička:


Pokračování zde...


Jak uvažujeme o tisku nových návrhů

autor: Bastard.cz | vystaveno: 12.03.2009 | přečteno: 20420x | komentářů: 44 | přejít na diskusi

Abychom Vám přiblížili proces, jakým rozhodujeme o nových tričkách, nabízíme Vám nasledující záznam našich myšlenkových pochodů ;o) Trička z TOP Hodnocení jsme si seřadili podle aktuálního skóre (12. 03. 09):

1. Stávka (8,40)

Motiv půjde do výroby. Vypadá to na 4 barvy, což je ještě v normě. Otázkou je, jak bude vypadat tak veliký potisk na dámském tričku potažmo poprsí... Co třeba vynechat nějakou z těch šedých barev "krabice" a nahradit ji černou barvou trička, Raxi? Návrh je ve vectoru, čili další plus...

2. Méďa zabiják (8,38)

Méďa má suprovej výraz :) Rovněž jasný kandidát na výrobu. 4 barvy - v pořádku, vektorové zpracování. Otázkou zůstává barva trička. Nám se tyrkysová líbí moc, jenže našim zákaznicím moc ne (Už jednou tu byl podobný problém s Voodoo tričkem na tyrkysovém podkladu). Takže jakou barvu? Byli bychom rádi, kdyby to nebyla černá (té je tu totiž až až). A na červené zase nevynikne krev. Poraďte... Vybírejte ze žlutého, světle modrého, zeleného, hnědého a černého trička s raglánovým rukávem. A ještě detail: dělat toto tričko i v pánském provedení? Zatím to vypadá, že nikoliv...

trička

Anketa: - uvnitř příspěvku, pro zobrazení klikněte zde.

3. Hot chick (8,37)

Vtipnej nápad :) Určitě pánská i dámská varianta. Jenže jak potisk umístit? Vycentrovat jej do středu prsou by to asi nebylo ono... Zvažte s námi... Jinak barev tu máme poměrně dost, chtělo by to trochu ubrat. Počítáme-li správně, tak jich je šest. Ještě by to chtělo vyřešit barvu trička. Červenou?

trička

4. Myšák (8,37)

Sice ne extra vtipný motiv, ale provedení je zajímavé a propracované. Z dálky by to mohlo vypadat jako opravdová myš :). Čtyři barvy a vector v pořádku. Trošku bude problém chytnout přesně barvu těch stínů, aby to byla barva jen o jeden či dva odstíny tmavší než barva trička. Dáme to tedy na světle modrý podklad? Rax by asi chtěl ještě trochu upravit stínování...

trička

5. Kani'bunny'smus (8,35)

Další návrh s velice vysokým hodnocením. Gratulujeme, Eloii. Kanibalističtí zajíčci prostě jedou. Barvy jsou perfektní, snad je dokážeme najít ve CMYKu. Návrh jich ale obsahuje moc - celkem šest. Co třeba použít nějakou barvu z podkladu trička? Návrh tedy půjde na hnědé tričko. A pár kousků uděláme i pro pány :)

trička

6. EvilCat (8,34)

Vyvedená kočička :) Počítáme nejspíše pouze s dámskou variantou. Evidentně Vás zaujala zelená barva trička. Takže jak by se Vám číča líbila na zelené, která je třeba u trička Had a myš? Jiná možnost by byla udělat tento motiv pouze na dámské tílko, které je v krásné kiwi barvě. A co na kalhotky? Možná by to ještě trošku chtělo doladit barvu očí a zubů...

trička

7. Naked sheep (8,23)

Fajn vtipný motiv, zuziku ;). Nejspíš ale pouze pro dámy. Opět to chce vyřešit barvu trička. Červenou? Návrh je dost malý, ale jestli dobře počítáme, tak by se mělo jednat o čtyři barvy, takže ok.

8. Abstinent (8,21)

První návrh, u kterého váháme. Vtipu v tomto návrhu samotném není moc. Jde asi pouze o to, kdo si tričko vezme na sebe. Co myslíte? Varianta se nám nejvíce líbí žlutá - když už, tak výraznou barvu...

9. Mouse + Cat (8,17)

Další návrh, který to nemá zatím jisté... Jestli už tu trošku není přemyšováno? :) Pokud by došlo k redukci barev a Eloii by trochu zvětšila myš, asi bychom tričko vytiskli ;) Jaká barva podkladu by se Vám líbila?

10. Worm (8,00)

Tento motiv možná ještě chvíli pozdržíme v hodnocení. Jinak nápad zajímavý. Chtělo by to ještě dotáhnout díry, tak aby vypadaly skutečně reálně. Barvy v pořádku. Tričko nejspíše bílé a pouze dámské.

11. Přejetej (7,84)

Návrh, který půjde do výroby, pokud autor ještě zapracuje a graficky předělá, tak aby otisk pneumatiky vypadal skutečně reálně. V tomto případě bychom vyráběli nejspíše pouze v pánském provedení. A tedy musíme vybrat praktičtější barvu pro pány než bílou ;), určitě by to ale chtělo světlé tričko. Nápis odstranit.

12. Game Over (7,52)

Návrh si získal Vaši nejmenší oblibu, proto nepočítáme s výrobou...

Zhruba takto vypadají naše myšlenkové pochody při připravování další kolekce :). Evidentně se bude jednat o nejvyšší nárůst nových motivů. Pokud se nám podaří vyřešit všechny výše zmíněné otázky, mohla by jít trička příští týden do výroby a v prodeji by se ocitla do dalších třech týdnů.

DŮLEŽITÉ: Prosíme autory (Eloii, zuzika a Raxe), aby nám zaslali podklady pro tisk motivů ve vektorovém zpracování.


Pokračování zde...


Upřesnění požadavků na návrhy pro Bastard.cz

autor: Bastard.cz | vystaveno: 23.02.2009 | přečteno: 6694x | komentářů: 13 | přejít na diskusi

Jelikož se v Otevřeném hodnocení neustále vyskytují návrhy, které neodpovídají našim požadavkům, rozhodli jsme se zrevidovat a ještě jednou přehledně sepsat požadavky vycházející z Filosofie značky Bastard.cz:

  1. Návrh nesmí být okopírovaný. Vždy se musí jednat o autorův originální nápad. V žádném případě nestačí jenom překreslit cizí návrh.
  2. Návrh musí být vtipný, jednoduchý, výstižný popř. roztomilý.
  3. Návrh musí být zpracován ve vektorové grafice. Nesmí tedy obsahovat přechody, fotky nebo jakoukoliv jinou bitmapu. Více o vektoru na Wikipedii.
  4. Návrh nesmí být založen na parodii známých značek. Parodie značek přenecháme jiným. Tričko Coma považujte za výjimku potvrzující pravidlo.
  5. Návrh nesmí být založený na holém textu.

Návrhy, které nebudou odpovídat výše zmíněným požadavkům, budou označeny jako nerealizované resp. smazané.


Pokračování zde...


10. str.