Zavřít okno

Zadej e-mail


nebo

Přihlásit se přes Facebook
Poštovné už od 49 Kč

Bastardí blogKonečně! Dámská trička nafocena.

autor: Bastard.cz | vystaveno: 20.02.2009 | přečteno: 7239x | komentářů: 1 | přejít na diskusi

Milé zákaznice, konečně jste se dočkaly :) Předevčírem jsme nafotili veškerá dámská trička na naší stříbrné manekýně. Uvidíte tedy přesné střihy, barvy a velikost potisku. Fotky najdete v detailu jednotlivého zboží pod nadpisem Fotografie. Zároveň jsme lehce korigovali náhledy triček s kočičí hlavou. Odteď tedy víte přesně, jak bude tričko vypadat, až doma rozbalíte obálku od Bastard.cz s.r.o.

trička

Zároveň bychom vás rádi informovali, že přecházíme na střihem modernější trička s raglánovým rukávem. Raglánu se rozhodně nemusíte bát! :o) Má jen o několik centimetrů zkrácený rukáv; navíc je tričko ušito ze 100% bavlny a je o něco málo lehčí. Celkově trička odpovídají na nový požadavek delšího střihu. Vaše ledviny tak zůstanou v teple :)

trička
Pokračování zde...


Bastard.cz kompletně v novém!

autor: Bastard.cz | vystaveno: 10.02.2009 | přečteno: 7046x | komentářů: 14 | přejít na diskusi

Tak je to konečně tady. Po více než dvou letech fungování našeho e-shopu přinášíme obměnu designu a nové funkce. Co vše je nové se pokusíme přiblížit v tomto příspěvku :)

1, Vzhled

Zjednodušili jsme hlavičku, kterou jsme kopletně hodili do "urban" stylu. Rovnež bylo částečně upraveno i logo, do kterého přibyla koncovka ".cz".

vzhled

2, Profily

Ve stylu nového sloganu Be Bastard! vám dáváme možnost ukázat světu jaký jste Bastard. Pokud budete mít zájem, můžete si zřídit profil na adrese profil.bastard.cz/nick a tak ukázat, jaké zboží jste si koupili, co by se vám ještě líbilo a třeba i to, jaké jste poslali návrhy do Hodnocení.

3, Otevřené a top hodnocení

Jelikož jsme zavaleni e-maily s návrhy na nové motivy a nestíháme e-maily vyhodnocovat (za což se zde omlouváme), rozhodli jsme se dát každému grafikovi stejnou šanci na zveřejnění návrhu. Od této chvíle může každý registrovaný uživatel, který má zároveň zřízen i profil, automaticky vkládat své vlastní návrhy. Ty budou ihned zobrazeny v sekci Otevřené hodnocení a pokud tam uspějí, poputují do sekce Top hodnocení. Budeme rádi, pokud se každý den vrátíte a ohodnotíte nové motivy :o).

4, Blog

Abychom Vám mohli být blíže a nechali vás nahlédnout pod pokličku Bastard.cz, zřidili jsme na našem webu nově i blog. Zde vás budeme informovat o novinkách a změnách. Své reakce můžete připojit v diskusi, kterou najdete pod každým příspěvkem blogu. Když bude potřeba, najdete v jednotlivých příspěvcích i anketu.

5, Pro grafiky

Nově byla navýšena odměna za uskutečněný motiv na dvojnásobek - 2 000 Kč. Nově ale musí být každý grafik registrovaný a musí mít vytvořený vlastní profil.

pro grafiky

6, FAQ

Řada dotazů se opakuje neustále dokola, z tohoto důvodu jsme sepsali základní - velmi frekventované otázky a odpověděli na ně. Najdete je v sekci FAQ.

7, Úprava cen

I když fungujeme jen jako internetový obchod, inflace a neustále se zvyšující náklady dostihly i nás. Proto jsme byli nuceni poprvé po dvou letech fungování e-shopu mírně upravit ceny našich produktů. U triček došlo k navýšení ceny o 10 Kč, cena mikin zůstala stejná a u spodního prádla jsme díky novému dodavateli mohli cenu snížit a to o 10 Kč. Od nového roku jsme též museli zvýšit cenu poštovného - k tomu nás bohužel dohnala Česká Pošta, která od nového roku výrazně zdražila své služby. Cena obyčejné zásilky se tak mění z 29 Kč na 39 Kč. Společně s dobírkou tak zaplatíte celkové poštovné při obyčejné zásilce 69 Kč. I tato cena je z naší strany ještě dotována - za poštovné tedy stále platíte méně, než je jeho skutečná výše... Cena poštovného při Obchodním balíku a při platbě převodem se nemění.

8, Lepší fotky

Během týdne dojde k nafocení veškerého zboží. Budete tak mít detailní fotografie, na kterých si budete moci trička a mikiny důkladně prohlédnout.

V souvislosti s tímto balíkem změn vás prosíme o trpělivost, pokud narazíte na něco, co nefunguje. Zároveň by bylo fajn, pokud byste nás o takovýchto problémech informovali například zde - v diskusi pod blogem.

Věříme, že se vám nový kabát Bastard.cz bude líbit a že budete spokojeni s novými funkcemi. Dali jsme si s přestavbou pořádnou práci... :o)


Pokračování zde...


11. str.