Zavřít okno

Zadej e-mail


nebo

Přihlásit se přes Facebook
Poštovné už od 49 Kč

Bastardí blogBastard hledá nové tváře

autor: Bastard.cz | vystaveno: 12.03.2014 | přečteno: 18400x | komentářů: 7 | přejít na diskusi

Rozhodli jsme se vybrat mezi vámi nové modely a modelky na focení bastardích triček. Chceme totiž ukázat, jak sednou naše trička těm, kteří je nosí a kteří si je skutečně oblíbili.

Hledáme mladé a svěží kluky i holky z Prahy a okolí ve věku mezi 18 a 30 lety. Pokud se chceš stát jednou z tváří Bastardu, pošli nám emailem na info@bastard.cz minimálně dvě své aktuální fotky - obličej a fotku celé postavy, a klidně nám napiš, proč bys chtěl/a svou tvář spojit právě s námi. Do emailu nezapomeň uvést svůj věk, telefon a adresu svého bydliště (alespoň přibližně, Praha 4 – Vršovice, apod.).

Co potřebujeme?

Focení triček probíhá obvykle každý měsíc v kanceláři Bastardu v Praze na Bubenské 1 kousek od metra Vltavská a zabere asi tak 1 – 2 hodiny (podle množství triček). Za odměnu od nás dostanete trička zdarma nebo prašule na ruku.

Těšíme se na vaše fotky, bastardi! Brzo na viděnou v záři reflektorů ;)Pokračování zde...


35.000 Kč ze soutěže je rozdáno!

autor: Bastard.cz | vystaveno: 07.02.2014 | přečteno: 3108x | komentářů: 0 | přejít na diskusi

Soutěž o 35.000 Kč jsme v lednu úspěšně uzavřeli! Z celkem 20 odkoupených návrhů jsme vylosovali 3 vítězné, které svým autorům přinesly odměnu 30.000 Kč. Těchto 20 návrhů bylo přijato v období od října 2013 do ledna 2014 a celkem je reprezentovalo 10 grafiků. Rax měl ve slosování nejvíc - 5 návrhů, inmax - 4 návrhy, Annie, Peter90cz a Dezik po 2 návrzích, zuzik, PZLD Grinder, jiba a HanaU po jednom návrhu.

Ze všech 20 návrhů jsme losovali nejdřív první, pak druhé a třetí místo. Na záznam losování se můžete podívat na YouTube. Zde je tedy výsledná trojice odměněných.

Soutěž pro grafiky o 35.000 Kč - vítězové

Děkujeme všem grafikům za jejich účast v soutěži a těšíme se na pokračování úspěšné spolupráce i v roce 2014!


Pokračování zde...


Objednávky do pátku 20.12. doručíme do Vánoc!

autor: Bastard.cz | vystaveno: 12.12.2013 | přečteno: 5493x | komentářů: 0 | přejít na diskusi

Vánoce už doslova buší na dveře, obchodní centra praskají ve švech, ale vy můžete být v klidu! V Bastardu vyřešíte dárky těsně před Štědrým dnem a pak už si budete jen užívat tu pravou vánoční pohodu. Abyste si mohli svoje nákupy naplánovat, připravili jsme pro vás přehled termínů (dole), které byste neměli propásnout, pokud chcete svůj balík do Vánoc.

Všechny naše zásilky odesíláme každý den prostřednictvím Balíku do ruky České pošty anebo IN TIME spedice s garancí doručení do druhého pracovního dne. Přesto se může stát, že se v těchto pro pošťáky velmi vypjatých dnech zásilka o jeden den spozdí. Svůj balík můžete sledovat prostřednictvím aplikace České pošty. Číslo balíku obdrží každý e-mailem při odeslání zásilky. V posledních dnech nečekejte na výzvu od pošťáka anebo na jeho příjezd, ale rovnou se podívejte na sledování, zda váš balík již není uložený na poště.

Do kdy je třeba objednat, aby vám byl balíček doručen do Vánoc?

Doručování po Česku

Pokud platíte bankovním převodem a chcete balíček doručit do Vánoc, je potřeba odeslat platbu nejpozději ve středu 18. 12. do půlnoci.

Pokud platíte na dobírku (hotově při převzetí) nebo PayPalem (předem kartou), můžete objednávat do pátku 20. 12. do 12 hodin.

Pokud si chcete zásilku vyzvednout osobně v pražském CVRKu, stačí, když objednáte nejpozději do neděle 22. 12. do 19 hodin. Balíček si pak můžete vyzvednout buď v pondělí 23. 12. mezi 11. a 19. hodinou nebo přímo na Štědrý den od 10 do 16 hodin.

Dárkové poukazy doručované elektronicky (tedy e-mailem) můžete objednávat až do 23. 12. s tím, že nám na e-mail info@bastard.cz zašlete potvrzení o platbě z vašeho internetového bankovnictví nebo zaplatíte pomocí PayPalu, který umožňuje okamžitý převod peněz.

Doručování na Slovensko

Pro objednávky placené převodem garantujeme doručení do Vánoc za předpokladu, že odešlete platbu do pondělí 16. 12. do půlnoci.

Objednávky placené na dobírku a PayPalem doručíme do Vánoc, pokud byly učiněny do středy 18. 12. do 12:00 hodin.

Případné dotazy pište na info@bastard.cz nebo do diskuze dole.

Přejeme Vám pohodové Vánoce a hromadu vytoužených dárků!

Česká pošta


Pokračování zde...


Bastardí batůžky nosí na 200 afrických školáků

autor: Bastard.cz | vystaveno: 20.11.2013 | přečteno: 3687x | komentářů: 3 | přejít na diskusi

Jak jistě víte, v roce 2011 jsme ve spolupráci se sdružením SIRIRI posílali do Bozoum ve Středoafrické republice oranžové batůžky, ve kterých místní děti nosí učebnice do školy. Před začátkem letošního školního roku dorazila i druhá naše zásilka těchto pomůcek, aby se dostalo i na nové studenty.

Ptáte se, proč právě batůžky? Věřte tomu nebo ne, ale batohy, stejně jako řada dalších pro nás obyčejných věcí, jsou ve Středoafrické republice velmi nedostatkovým zbožím. Školáci z Bozoum v minulosti nosili své učebnice v rukách nebo papírových taškách.

Nové zprávy z lycea nám zaslal zdejší český učitel a dobrovolník Vojtěch Bílý a neskrýval své nadšení. V Africe se totiž lidé radují i z takových věcí, které se nám mohou jevit jako maličkosti. Batůžky zde nyní nosí na zádech přes 200 studentů od páté třídy až po maturitní ročník. Podle slov pana Bílého se oranžový ruksak stal dokonce symbolem školy.

„A zrovna tak jako bílo-žlutá školní uniforma se stala jakýmsi školním symbolem, něčím, na co jsou naši studenti náležitě pyšní, zrovna tak je to s batůžky. Je to symbol prestiže, něčeho významného. Oranžový batůžek určitě patří k těm věcem, kterými se studenti mohou pochlubit, a ze kterých mají obrovskou radost.“

Lyceum v Bozoum je nyní jakýmsi ostrůvkem naděje v zemi, která je čerstvě po státním převratu sužována náboženskými nepokoji. Řada jiných státních škol je v současnosti zavřená, protože učitelé nedostávají zaplaceno a protože se lidé ve strachu o vlastní život schovávají.

Vojtěch Bílý je spolu s dalšími dobrovolníky z organizace SIRIRI přesvědčen, že právě podpora vzdělání by měla přispět ke zlepšení této neutěšené situace v zemi a dodává, že místní lidé si jakoukoliv pomoc velmi cení.

„Zdejší lidé si nesmírně váží toho, že se někdo cizí zajímá o jejich situaci a že se snaží udělat něco proto, aby se věci posunuly k lepšímu. Každá koruna tady hraje roli, jakákoliv pozornost zvenčí, toho všeho si lidé velmi cení a je to pro ně velmi důležité.“

Nás toto uznání velmi těší a je určitě dobrou motivací pro další projekty. Pokud se chcete o neziskovce SIRIRI a jejích aktivitách v Africe dozvědět víc, navštivte oficiální web nebo je sledujte na Facebooku.

A pokud byste chtěli také pomoci, můžete přispět na jejich činnost, a to buď pravidelnými příspěvky, převodem na účet nebo třeba koupí pěkného trička na e-shopu SIRIRI.
Pokračování zde...


Soutěž s Českou poštou

autor: Česká pošta | vystaveno: 11.11.2013 | přečteno: 3200x | komentářů: 0 | přejít na diskusi

Štědrý den každý den, vinšujeme vám!

Až do Vánoc nadělíme každý den 3 výhercům 5 000 Kč. Stačí si nechat doručit Balík Do ruky nebo Balík Na poštu! Vyhrajte s Balíkem Na poštu nebo Balíkem Do ruky dárkovou poukázku na vánoční nákupy v hodnotě 5 000 Kč, a pokud máte osobní Zákaznickou kartu České pošty, můžete vyhrát až 50 000 Kč.

Je to jednoduché. Pokud budete v době konání soutěže od 11. 11. do 20. 12. 2013 adresátem Balíku Na poštu nebo Balíku Do ruky, můžete se snadno zúčastnit naší soutěže.

Na www.vyhrajsbalikem.cz stačí vyplnit odpověď na soutěžní otázku, své základní kontaktní údaje, číslo zásilky a následující pracovní den na soutěžní stránce uvidíte, jestli se na Vás usmálo štěstí a stali jste se výhercem poukázky na 5 000 Kč. Pokud ano, gratulujeme. Spojíme se s Vámi a Vy se jen musíte rozhodnout, na kterém z partnerských e-shopů soutěže chcete svoji výhru utratit.

Nevyhráli jste dnes? Nevěště hlavu. S každým dalším přijatým Balíkem Na poštu nebo Balíkem Do ruky – můžete zkusit své štěstí znovu. Ale pozor, s každým balíkem – tedy jeho číslem – můžete odpovídat na soutěžní otázku vždy jen jedenkrát.

Pokud jste držitelem osobní Zákaznické karty České pošty, máte ještě šanci i na další výhru. Stačí na soutěžní stránce zadat číslo své karty, a čekat, zda budete na konci celé soutěže patřit mezi 3 výherce.

Takže čím více balíků, tím větší možnost vyhrát, tím veselejší Vánoce.

Soutěžte na www.vyhrajsbalikem.cz.

Hodně štěstí
Vaše Česká pošta

Česká pošta


Pokračování zde...


Velká soutěž o 35.000 Kč pro grafiky

autor: Bastard.cz | vystaveno: 01.10.2013 | přečteno: 18515x | komentářů: 10 | přejít na diskusi
Soutěž prodlužujeme do konce ledna 2014! Losování proběhne na začátku února.

Soutěž pro grafiky o 35.000 Kč

Podobně jako v loňském roce přicházíme s motivační soutěží pro všechny, kteří chtějí, aby jejich grafiku nosili lidé na tričkách. Je to jednoduché, kromě standardní odměny 4.000 Kč za zrealizovaný návrh na tričku přidáváme soutěž o 35.000 Kč, které si mezi sebou rozdělí tři až čtyři grafici, které vylosujeme ze všech těch, jejichž návrhy půjdou v období říjen až prosinec 2013 do prodeje.

Kdo se tedy účastní soutěže?

Do losování je automaticky zařazen ten grafik, který bude mít v období od října do prosince 2013 alespoň jeden realizovaný návrh na tričku. Pak se tento návrh stává součástí losovačky o 35.000 korun českých. Čím víc návrhů budeš mít, tím je vyšší šance na vylosování, v osudí totiž budou všechny návrhy. Čili čím víc realizovaných návrhů, tím vyšší šance. Zároveň se však losování účastní všichni grafici - i ti s pouze jedním návrhem.

Kromě třech vylosovaných ještě odměníme toho, který bude mít zrealizovaných návrhů za zvolené období vůbec nejvíc - dostane 5.000 Kč. Samozřejmě stále platí standardní odměna za každý realizovaný návrh 4.000 Kč + tričko + případně mikina + případné měsíční odměny podle prodeje.

Odměny pro vylosované

Losování proběhne v přímém online streamu v lednu 2014. A platí, že jakmile je jednou odměněn jeden grafik, nemůže už získat další výhru (kromě té pro nejpilnějšího grafika). Takže jsou jistí minimálně tři odměnění grafici.

Do losování budou zařazeny všechny návrhy, které budou realizovány na tričku (ne tedy na spodním prádle) v řadě FUN i SELF, a které se dostanou do výroby a následně do prodeje v období od října do prosince 2013.

Těšíme se na všechny vaše návrhy!


Pokračování zde...


Soutěž o 30 000 Kč zná své vítěze

autor: Bastard.cz | vystaveno: 13.02.2013 | přečteno: 63880x | komentářů: 3 | přejít na diskusi

Soutěž o 30.000 Kč a Xbox jsme úspěšně uzavřeli! Z celkem 26 odkoupených návrhů jsme vylosovali 3 vítězné, které svým autorům přinesly odměnu 30.000 Kč. Těchto 26 návrhů bylo přijato v období od září 2012 do ledna 2013 a celkem je reprezentovalo 10 grafiků. Rax měl ve slosování nejvíc - 14 návrhů, Annie 3 návrhy, zuzik 2 návrhy a zbylí grafici Ladis, inmax, Peter90cz, Noxy, shape a Dezik po jednom návrhu.

Ze všech 26 návrhů jsme losovali nejdřív první a pak druhé a třetí místo. Na záznam losování se můžete podívat na YouTube. Zde je tedy výsledná trojice odměněných. Prémii za nejvíc návrhů získává Rax se 14 návrhy, nicméně na místo Xboxu si Rax přeje telefon HTC Desire X. Budiž mu tedy vyhověno ;).

Soutěž pro grafiky o 30.000 Kč - vítězové

Děkujeme všem grafikům za jejich účast v soutěži a těšíme se na pokračování úspěšné spolupráce i v roce 2013!


Pokračování zde...


Zjednodušili a zrychlili jsme systém na výměny velikostí

autor: Bastard.cz | vystaveno: 18.11.2012 | přečteno: 87770x | komentářů: 17 | přejít na diskusi

Jak mnozí určitě víte, máte u nás stoprocentní garanci výměny nebo vrácení zboží, které jste si u nás koupili, a to standardně do 14 dnů anebo se Setem na výměnu až do několika týdnů (teď třeba v předvánoční době až do 10. ledna 2013). Do nedávna jsme ale vše řešili ručně a vy nám požadavky psali na kus papíru.

Nyní jsme ale na adrese www.bastard.cz/vymena naprogramovali online systém na žádosti, který nám i vám přináší řadu výhod:

V systému ale nemusíte žádat pouze o výměny, nabízí i možnost podávat reklamace a žádat o vrácení zboží. A navíc vás bude podrobně informovat o celém průběhu vyřizování. Hned na začátku vám přijde e-mail, ve kterém potvrzujeme vaši žádost a zasíláme znovu odkaz na vytištění žádosti, v dalším vám napíšeme, že jsme balíček od vás přijali a ten poslední vám přijde v momentu, kdy odešleme nové zboží a zároveň vám napíšeme sledovací číslo zásilky.

Náhled do systému na výměny


Pokračování zde...


5. str.