Zavřít okno

Přihlášení

Zapomenuté heslo?   

Registrace


nebo

Přihlásit se přes Facebook
Poštovné už od 39 Kč
Dárky k objednávkám
Všechno skladem
Dodání do druhého dne
Přejít na slovenské stránky Bastard.sk
Česká verze Bastard.cz
info@bastard.cz    773 445 613

Narozeniny rocks!

Bastard slaví 10. narozeniny, ale dárky dostanou děti v nemocnici

Je to tak, dámy a pánové, naše trička už oblékáte dlouhých deset let. Za tu dobu se mnohé změnilo, ale pořád jsme to my – drzí bastardi, co rádi dělají vlny. Děkujeme vám všem za přízeň a nehynoucí smysl pro humor. A nezapomeňte, že Bastard je i vaše dílo!

Deset let (logicky) neslavíme každý rok, a proto jsme si pro vás připravili pořádnou kopu dárků, které si tu postupně rozbalíme. Tento týden začneme dárkem nejcennějším, který ovšem není pro nás ani pro vás, dárkem, ze kterého přesto budeme mít společně velkou radost.

Staré dobré potisky jsou zpět. Je tam i ten tvůj?

Deset let je pořádný kus života a za tu dobu se u nás objevil nespočet různých potisků. Během těch let jich bylo celkem 430 od více jak třiceti grafiků. Některé ale musely časem do věčných lovišť. Nyní opět ty nejslavnější kousky povoláváme zpět. Dva z nich jsme dokonce převlékli do nového hávu. Je to takové vyvolávání duchů, ale řekli jste si o to! ;) Tady je máte!


Bubák Da Vinci Teddy Children Playing Sněhurka Seru na potisk Old school DJ
Bubák Da Vinci Teddy Children Playing Sněhurka Seru na potisk Old school DJ

Deset let Bastardu v číslech

Po deseti letech v tričkové branži uzrál čas se trochu ohlédnout za tím, co jsme spolu dokázali. Vrhli jsme se proto na nekonečné tabulky dat, abychom vám z nich vycucli to nejdůležitější. Když jsme se třeba dozvěděli, kolik jsme od svého zrodu prodali triček, docela se nám zatočila hlava. Asi tak jako by se nám určitě točila, kdybychom šplhali po věži postavené právě z těch prodaných triček. No, není na co čekat. Zkuste to se svojí hlavou, je to fakt zážitek! ;)


Bastard v číslech

Představujeme fashion kolekci B 10

fashion kolekce B10

Představujeme speciální narozeninovou módní kolekci. Ano, slyšíte dobře – módní. Chceme se vysmát takzvaně značkovým tričkům s nápisem za tisíc korun. Chceme ukázat, že kvalitní textil se dá pořídit za rozumnou cenu. Chceme být přidrzlí Bastardi, kteří nenosí značky, jenom aby někam zapadli. Jo a modelkám jsme dali tentokrát vale, hecnuli jsme se a celou kolekci jsme nafotili na nás všech z Bastardu. Takže se seznamte s markeťákem, skladníkem, se šéfy a dalšími Bastardy. Celé focení jsme spáchali jenom 100 metrů od našeho skladu - sídlíme totiž v bývalém masokombinátu, a tak nám staré mrazící boxy dělaly skvělé kulisy!

Oproti standardním vtipným tričkům najdete v téhle fashion kolekci rozmanitější textil. Ke skvěle padnoucím tričkům a tílkům jsme přidali mikiny bez kapuce a jednu fakt zajímavou dámská mikinu s krátkým rukávem. Krom toho jsme nevynechali ani hlavu a připravili rovnou tři druhy čepic: retro kšiltovku, snapback a beanie. Poslední novinkou jsou populární vaky na záda.


Fashion kolekce B 10Fashion kolekce B 10 Fashion kolekce B 10Fashion kolekce B 10Fashion kolekce B 10Fashion kolekce B 10Fashion kolekce B 10 Fashion kolekce B 10Fashion kolekce B 10

Smích léčí! Podpořili jsme Zdravotní klauny

Protože bez pořádného vtipu nedáme ani ránu, rozhodli jsme se spojit síly s nejpovolanějšími mezi baviči – s klauny. Tihle ale nezahálí v cirkusu, vydali se na cestu a rozdávají radost dětem v nemocnicích, ale i v domovech pro seniory. Tam, kde je úsměvů obvykle tak málo. A proč to dělají? Protože smích pomáhá! Bastard.cz věnoval organizaci Zdravotní klaun 10 Kč z každého trička, tílka nebo mikiny, které jste si během října koupili. Celkem jsme takhle nastřádali 35 600 Kč a Bastard pak částku zaokrouhlil na kulatých 40 000 Kč. Děkujeme všem, kteří jste pomohli.


Zdravotní klaun
Od 5. října do 5. listopadu jsme vybrali bezmála:

40 000 Kč


Každý týden rozdáme 10 triček. Hraj s námi!

Oslava narozenin znamená kopec dárků. Dárků, které rozdělíme mezi vás. Bude to doslova trikolotoč. Každý týden rozdáme 10 triček mezi deset šťastlivců. Stačí k tomu málo, odebírat náš newsletter (přihlásit odběr můžete dole na spodní liště) a každé úterý v emailu najít bastardí psaní s aktuální tipovací otázkou, která se vztahuje k našim narozeninám. Každý týden odměníme deset autorů nejpřesnějších odpovědí. Každého jedním tričkem.


Vyber si, kde začneš: