Zavřít okno
Poštovné už od 49 Kč

Narozeniny rocks!

OSlavili jsme 14. narozeniny a vzdali hold zlatému českému humoru!

Bastard slaví v říjnu 2020 čtrnáct let! Máme neskutečné štěstí na vás všechny, kteří jste s námi tak dlouho, i na ty, kteří o nás slyší dnes poprvé. Všechny nás spojuje nefalšovaný smysl pro humor. Jinými slovy je s váma prostě p*del. Díky!

Čím letos oslavíme naše narozeniny? Už popáté na vás čeká speciální narozeninová kolekce s jasným poselstvím. Chceme vzdát hold zlatému českému humoru, a tak přinášíme deset kultovních hlášek, které zná úplně každý, v podobě karikatur od Kuby Mareše.

Konkrétně pošleme Nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek 10 Kč z každého prodaného trička nebo mikiny se sítotiskem za měsíc říjen.Kolekce B 14 Hlášky

Vezmi si na triko svou oblíbenou filmovou hlášku z kolekce B14

V narozeninové kolekci B14 jsme zvěčnili ty nejznámější filmové hlášky z českých filmů. Vzdáváme tak hold nestárnoucí klasice, která baví několik generací po sobě. Humor je totiž téma, ze kterého je i Bastard živ.

Hlášky, které zlidověly a staly se každodenní součástí našeho i tvýho slovníku. Pomáhají nám věci zlehčovat. Každý ví, že dobře trefená hláška dělá z průseru, konfiktu nebo jiného incidentu velkou srandu. A každý máme nějakou tu svou oblíbenou. Teď si ji můžeš vzít na triko a ukázat světu, jak to vidíš!

Patronem naší nové kolekce je legenda televizního hlasatelství, majitel hlasu, který rozpozná každý už při druhém slovu, sám pan Alexander Hemala. S radostí pro nás uvedl každý jednotlivý potisk.

Kolekce vznikla ve spolupráci s grafikem Jakubem Marešem aka Kubi-Wanem, který ztvárnil všech deset filmových postav a jejich hlášek. A protože je kolekce připravena pro digi-tisk, můžeš si vybrat, na jakou barvu trička ti ji natiskneme!Kolekce B14Pomoz s námi dětem nemocným rakovinou

Pomáhejte dětem

Z každého trička, tílka nebo mikiny ze standardní nabídky (tedy ne z digi-tisku) pošleme 10 korun na pomoc nemocným dětem. Sleduj odpočítávání dole.

Nadační fond dětské onkologie Krtek pomáhá udržet vysoký standard komplexní péče o rakovinou nemocné děti, snaží se maximálně usnadnit jejich léčbu, zmírnit její následky a výrazně navýšit možnosti personalizované medicíny.

Fond Krtek se od jiných fondů odlišuje tím, že je součástí Kliniky dětské onkologie FN Brno, a tak se dětem s touto nemocí může věnovat skutečně komplexně. Odborníci z klinik, kteří spolupracují se špičkovými výzkumnými centry u nás i v zahraničí nabízí léčbu na maximální možné úrovni. Peníze v nadačním fondu pomáhají zabezpečit komplexní podporu péče, a to v průběhu lečby i po jejím ukončení.

Krtek použije darované peníze především na nové kompenzační pomůcky pro nemocné děti, tedy třeba na vozíky. Děkujeme, že pomáháš s námi!
KrtekKrtekKrtekKrtekKrtekKrtek

Od 1. října jsme vybrali:

42 670 Kč, ale věnovali jsme rovných 50 000 Kč
Krtek

Brzy představíme dvě novinky, na které budeme tisknout naše vtipné potisky

Ještě v tomhle narozeninovém měsíci máme pro vás dvě novinky. Dva nové produkty, na kterých najdete bastardí potisky. Tím prvním jsou supr trupr plecháčky a druhý zatím ještě necháme v tajnosti :)bastardí novinky
Celý měsíc knížka Bastardoviny jen za 14 Kč (49 Kč)

Letos jsme na Bastardu vydali poprvé i knížku. Najdete v ní na šest desítek kreslených vtipů a nějaký ty zákulisní informace o jejich autorech a Bastardu. No a jelikož slavíme 14. narozeniny, dostala po celý měsíc říjen právě tuhle peněžence líbivou cenovku :)

Bastardoviny
Vyber si, kde začneš