Zavřít okno
Poštovné už od 49 Kč

Vybarvi s dětmi bastardí omalovánky

vystaveno: 17.05.2021 | přečteno: 5828x | komentářů: 2 | přejít na diskusi

Po loňském úspěchu přicházíme s dalšími omalovánkami pro děti. Stáhni a vytiskni jim sešit s 15 bastardími potisky na papíře o velikosti A4. Když je stihnete vymalovat do neděle 30. května 2021, dostanete za to krásnou odměnu!

Vybarvi, vyfoť a vyhraj. Dětské tričko nebo slevu na něj dostane každý!

Až do neděle 30. 5. 2021 můžeš soutěžit o pět dětských triček zdarma a 50% slevu na dětské tričko. Stačí, když nám na e-mail info@bastard.cz nebo přes Facebook pošleš vyfoceno, jak jste s dětmi vymalovali alespoň jednu stranu omalovánek (je jedno, jestli to bude z letošního nebo loňského sešitu). V úterý, přesně na Den dětí, pak vybereme pět nejzajímavějších počinů a ty od nás dostanou poukaz na dětské tričko zdarma. Všem ostatním, kteří se zúčastní, odešleme 50% slevový poukaz na jakékoliv dětské tričko.

Aktualizace: Vyhlášení vítězů

Děkujeme za váš velký zájem! Přišly nám desítky vymalovaných omalovánek a plno vzkazů, jak jsme vám pomohli zabavit děti :P Tady tedy vybíráme šest výherců, kteří od nás dostávají trička zdarma. Všichni ostatní zúčastnění dostávají půlku dětského trička zdarma :)

vymalované omalovánkyvymalované omalovánkyvymalované omalovánkyvymalované omalovánkyvymalované omalovánkyvymalované omalovánkyDiskuse k tomuto příspěvku

Podívej se také do sekce časté dotazy.

jméno:  

Požaduji odpověď Bastard.cz
Upozornit na reakce e-mailem
profilové foto Kamila - nepřihlášený/á  | 08.06.2021
-4
My jsme bohužel nestihli poslat myslela jsem, že soutěž trvá do konce května což by bylo do 31.5. :-( ale omalovánek není nikdy dost natiskněte ještě další děcka budou nadšené a o prázdninách se 100% hodí:-)
profilové foto Bastard.cz - profil | 10.06.2021
-52
Kamilo, díky za zprávu. Omalovánky určitě rozšíříme minimálně příští rok na Den dětí, prozatím jsou k dispozici tyto dvě verze 2020 a 2021. Pokud máte vymalované fotky, pošlete mi je na info@bastard.cz a já pošlu dodatečně kód na slevu 50% na dětské tričko. Michal, Bastard.cz