Zavřít okno

Zadej e-mail


nebo

Přihlásit se přes Facebook
Poštovné už od 49 Kč

 Nepromeškej svoje kapesné! Celý duben rozdáváme až 300 Kč na novou mikinu! Mikinu tak můžeš mít už od 389 Kč.

10 % provize za zprostředkování objednávek

Přivydělej si s námi, je to velice jednoduché. Začít můžeš ihned. Nabízíme 10% provize z objednávek uskutečněných díky zákazníkům, které jsi na naše stránky přivedl/a. Z každého díky tobě prodaného trička dostaneš provizi zhruba 35 Kč. V případě větších obratů nebo delší spolupráce se rádi dohodneme na individuálních podmínkách.

Informace pro majitele stránek

Majitelé stránek a blogů mohou na své stránky umístit naše reklamní bannery nebo textové odkazy. Veškeré informace získáš, pokud se přihlásíš jako normální uživatel (registrace) v sekci Můj účet > Reklamní bannery. Náš elektronický obchod automaticky pozná, že zákazník přišel z tvých stránek a v případě, že objedná, tak ti bude vypočítána provize. Přehled veškerých provizí je podrobně rozepsán ve tvém přehledu provizí. Systém funguje na základě cookies s platností 45 dní. K dispozici je i náš aktualizovaný XML feed zboží.

I bez vlastních stránek je možný získat provizi!

Že nemáš vlastní web nebo blog? Nevadí. Doporučit Bastarda můžeš i tak. Stačí zkopírovat tvůj unikátní odkaz ze stránky reklamní bannery a poslat ho kamarádům v e-mailu anebo třeba vystavit na tvém Facebooku. Jakmile někdo objedná díky tomuto odkazu, připadne ti uvedená provize z objednávky.

Výplata provize

Výplatu provize provádíme převodem na účet a to na základě tvojí žádosti. Nashromážděná částka musí být vyšší než 200 Kč. Pro spolupráci s námi nepotřebuješ živnostenský list (ten je potřeba pouze v případě individuálních nadstandardních podmínek).

V případě dotazů nás neváhej kontaktovat.

Shrnutí všeho podstatného z našeho partnerského programu

Nejsme nijak krutopřísní, pro naše partnery máme jen pár pravidel

Složka

Partneři, stáhněte si PDF manuál k affiliate programu:

PDF manuál provizního systému
(.pdf soubor, 0,8 MB)

Přihlášení resp. registrace do provizního systému

Stačí kliknout zde.