Zavřít okno
Poštovné už od 49 Kč

10 % provize za zprostředkování objednávek

Přivydělej si s námi, je to velice jednoduché. Začít můžeš ihned. Nabízíme 10% provize z objednávek uskutečněných díky zákazníkům, které jsi na naše stránky přivedl/a. Z každého díky tobě prodaného trička dostaneš provizi zhruba 35 Kč. V případě větších obratů nebo delší spolupráce se rádi dohodneme na individuálních podmínkách.

Informace pro majitele stránek

Majitelé stránek a blogů mohou na své stránky umístit naše reklamní bannery nebo textové odkazy. Veškeré informace získáš, pokud se přihlásíš jako normální uživatel (registrace) v sekci Můj účet > Reklamní bannery. Náš elektronický obchod automaticky pozná, že zákazník přišel z tvých stránek a v případě, že objedná, tak ti bude vypočítána provize. Přehled veškerých provizí je podrobně rozepsán ve tvém přehledu provizí. Systém funguje na základě cookies s platností 45 dní. K dispozici je i náš aktualizovaný XML feed zboží.

I bez vlastních stránek je možný získat provizi!

Že nemáš vlastní web nebo blog? Nevadí. Doporučit Bastarda můžeš i tak. Stačí zkopírovat tvůj unikátní odkaz ze stránky reklamní bannery a poslat ho kamarádům v e-mailu anebo třeba vystavit na tvém Facebooku. Jakmile někdo objedná díky tomuto odkazu, připadne ti uvedená provize z objednávky.

Výplata provize

Výplatu provize provádíme převodem na účet a to na základě tvojí žádosti. Nashromážděná částka musí být vyšší než 200 Kč. Pro spolupráci s námi nepotřebuješ živnostenský list (ten je potřeba pouze v případě individuálních nadstandardních podmínek).

V případě dotazů nás neváhej kontaktovat.

Shrnutí všeho podstatného z našeho partnerského programu

Nejsme nijak krutopřísní, pro naše partnery máme jen pár pravidel

Složka

Partneři, stáhněte si PDF manuál k affiliate programu:

PDF manuál provizního systému
(.pdf soubor, 0,8 MB)

Přihlášení resp. registrace do provizního systému

Stačí kliknout zde.