Zavřít okno

Zadej e-mail


nebo

Přihlásit se přes Facebook
Poštovné už od 49 Kč

Předchozí
Soví patálie
Následující
Paštičky

HAF CITY

„Tak trochu jinak Sin City...“

Detail návrhu HAF CITY
Skóre
4.35556


Konečné hodnocení

10
9
5
4
3
2
1

Autor

autor Petrucci, Mladá Boleslav

návrhů celkem: 9
člen Bastard.cz: 3115 dnů


HAF CITY

  • vystaveno: 27.02.2011
  • hodnoceno: 45 krát
  • komentářů: 10
  • koupilo by: 1 lidí
konečné hodnocení: 4.35556

Sdílení

Sdílet na Facebooku
Požádej své přátelé na Facebooku, ať taky hlasují pro tento návrh
Diskuse k tomuto návrhu

Podívej se také do sekce časté dotazy.

jméno:  

Požaduji odpověď Bastard.cz
Upozornit na reakce e-mailem
profilové foto clada - profil | 17.03.2011
0
Ježíš-tady je nějak dusno. Mně se to nelíbí a to jsem pejskař vysokoškolák. :))
profilové foto Petrucci - profil | 28.02.2011
0
To anonymní:
.) Můj tón neni utočný. Hned na začátku jsem řekla že chápu, že jemu to není po chuti a že je určitě víc takových. Ale to mám mlčet když můj názor na věc je jiný ?? Proč? Nebudu :) On řekl svůj, já taky.... od toho jsou diskuze. Podělit se o pohledy na věc. Tady neni nic osobního.
profilové foto Dezik - profil | 28.02.2011
0
můj tón taky není útočný ... však ani ti neberu, aby jsi neobhajovala svůj návrh .. to k tomu neodmyslitelně patří, tak jako tisícovka podobných diskuzí pod ním ...
profilové foto Petrucci - nepřihlášený/á  | 28.02.2011
0
Jesti se to nehodí se teprve ukáže. Když se to opravdu nehodí tak nehodí ale nemluv za celý bastard.:) mnoho lidí- mnoho chutí.
S tou vysokou jsem jen narážela na to jak škatulkuješ do věkových hranic . Žádné hranice nejsou - alespoň v tom jak kdo vnímá určité výtvarno. Každý vnímá jinak a pochybuju že tady vnímá každý jako Ty...toť celé.
profilové foto Anonymní - nepřihlášený/á | 28.02.2011
0
ahoj, nic nehodnotím, jen upozorňuji, že desik zdůrazňuje, že je to jeho názor:) neber si to osobně:)
profilové foto Petrucci - profil | 28.02.2011
+1
No z pohledu bastardu...spíš mluvíš o svém pohledu. Máš omezený pohled a škatulkuješ. To že je to tak trochu dětský motiv neznamená že ho preferují jen děti do třinácti let a to že to vidíš jako jednodušší(cejtim z toho spíš slovo hloupý) humor je jen tvůj subjektivní názor. Někomu bohatě stačí lehká slovní hříčka, někdo miluje psy, někdo je rodič a nebere slovo dětský rovnou za hloupý atd. atd. :) pokud vím např. pejskařů a mladých rodičů je masa na tom našem světě... když je neoslovím tady, tak už mám zájemce jinde( mimochodem lidé okolo třiceti, s vysokou školou ). Pochopila jsem že Tebe to neoslovilo, to Ti neberu a respektuju .)
profilové foto Dezik - profil | 28.02.2011
0
nn neoslovilo ... hodilo by se to spíš pro nějakej pejskařskej web nebo tak ... ale prostě můj názor je, že na bastard se to nehodí ... to, že to je hloupý jsi řekla ty, já řekl, že to je dětský a tak to i myslim ... a vysokou školu dneska má kde kdo ... to v dnešním světě není žádná známka nadřazenosti ...
profilové foto Dezik - profil | 28.02.2011
0
promiň, ale mě tvoje vtipy přijdou hrozně dětský ...
profilové foto Petrucci - profil | 28.02.2011
0
Ano jsou a to je chyba ? Nikde není napsané pro koho jsou určeny ty trička, každý smýšlí jinak. Dětský svět neni nic co má bejt zastrčenýho. Chápu že pro každého to není, jako třeba pro tebe - s tím počítám. .)
profilové foto Dezik - profil | 28.02.2011
0
tímhle svoje šance na prodej nezvýšíš ... koukni se na to z pohledu bastardu. Dají do prodeje něco, co si koupí lidi do 13 let, nebo ty s jednodušším smyslem pro humor? Ne, chtějí oslovit co největší masu lidí ... a tímhle jí podle mě neoslovíš