Zavřít okno
Poštovné už od 49 Kč

Velká SOUTĚŽ: Navrhni tričko a hraj s námi!

vystaveno: 19.08.2015 | přečteno: 15411x | komentářů: 2 | přejít na diskusi

Soutěž pro grafiky o 45 000 Kč

SOUTĚŽ JE PRODLOUŽENA DO KONCE ÚNORA 2016!

Milí grafici, Basty pro vás přes rok zase našetřil nějaké ty penízky navíc. Pro tentokrát mezi vás rozdělíme 45 000 Kč (o 5 tis. víc než loni). Nebude to ale zadarmo! Účast v soutěži si zajistíte tak, že vybereme váš návrh k realizaci, a to v období od 20. srpna 2015 do konce února 2016.

Kdo se účastní soutěže?

Slosování se automaticky účastní každý grafik, jehož návrh na tričko vybereme k realizaci v období od 20. srpna 2015 do konce února 2016 (29. 2). Výběrem se rozumí podepsání licenční smlouvy. Tričko s novým motivem tedy nemusí být do tohoto termínu nutně v prodeji. Kolik návrhů od tebe vybereme, tolik budeš mít v soutěžním osudí papírků. To znamená, čím víc potisků, tím větší budeš mít šanci na výhru. Pozor! Do soutěže se nezapočítávají návrhy na spodní prádlo.

Jako každý rok odměníme také grafika, který bude mít za soutěžní období nejvíce přijatých návrhů. Dostane od nás 7 000 Kč.

O co hrajeme?

Vylosován může být každý grafik pouze jednou. Všechny výhry si tedy rozdělí minimálně tři autoři. Losování proběhne v pátek 4. 3. 2016 na sletu bastardích TOP grafiků v Praze.

Jsi na Bastardu poprvé a chceš se stát naším grafikem?

Registruj se vpravo nahoře (kliknutím na Přihlásit se) a založ si profil, abys mohl nahrávat návrhy na web. Kompletní informace pro grafiky najdeš na www.bastard.cz/pro-grafiky.

Přejeme hodně tvůrčí fantazie a šťastný los ;)

Diskuse k tomuto příspěvku

Podívej se také do sekce časté dotazy.

jméno:  

Požaduji odpověď Bastard.cz
Upozornit na reakce e-mailem
profilové foto Georg Drawinger - nepřihlášený/á  | 17.01.2016
+2
Jen aby to nebyl podfuk :) Kdysi jsem takto jedné vypečené firmě poslal návrh a nedali mi ani kačku. Prý se nerealizoval. Nedlouho potom jsem viděl v Praze asi dvacet trik s mým návrhem :(
profilové foto Bastard.cz - profil | 18.01.2016
+2
To je smutný příběh. Můžete si být jist, že u nás to takhle nechodí. Na každý potisk vystavujeme licenční smlouvu. Nebojte se, grafiků a jejich umění si umíme vážit.