Zavřít okno

Zadej e-mail


nebo

Přihlásit se přes Facebook
Poštovné už od 49 Kč

Představujeme fashion kolekci B 10

vystaveno: 25.10.2016 | přečteno: 1169x | komentářů: 0 | přejít na diskusi

fashion kolekce B10

Představujeme speciální narozeninovou módní kolekci. Ano, slyšíte dobře – módní. Chceme se vysmát takzvaně značkovým tričkům s nápisem za tisíc korun. Chceme ukázat, že kvalitní textil se dá pořídit za rozumnou cenu. Chceme být přidrzlí Bastardi, kteří nenosí značky, jenom aby někam zapadli. Jo a modelkám jsme dali tentokrát vale, hecnuli jsme se a celou kolekci jsme nafotili na nás všech z Bastardu. Takže se seznamte s markeťákem, skladníkem, se šéfy a dalšími Bastardy. Celé focení jsme spáchali jenom 100 metrů od našeho skladu - sídlíme totiž v bývalém masokombinátu, a tak nám staré mrazící boxy dělaly skvělé kulisy!

Oproti standardním vtipným tričkům najdete v téhle fashion kolekci rozmanitější textil. Ke skvěle padnoucím tričkům a tílkům jsme přidali mikiny bez kapuce a jednu fakt zajímavou dámská mikinu s krátkým rukávem. Krom toho jsme nevynechali ani hlavu a připravili rovnou tři druhy čepic: retro kšiltovku, snapback a beanie. Poslední novinkou jsou populární vaky na záda.


Fashion kolekce B 10Fashion kolekce B 10 Fashion kolekce B 10Fashion kolekce B 10Fashion kolekce B 10Fashion kolekce B 10Fashion kolekce B 10 Fashion kolekce B 10Fashion kolekce B 10
Diskuse k tomuto příspěvku

Podívej se také do sekce časté dotazy.

jméno:  

Požaduji odpověď Bastard.cz
Upozornit na reakce e-mailem