Zavřít okno
Poštovné už od 49 Kč

Kolekce B13 přináší filmové plakáty z vašich každodenních hororů

vystaveno: 01.10.2019 | přečteno: 650x | komentářů: 0 | přejít na diskusi

V roce 2019 jsme oslavili šťastnou/nešťastnou třináctku. Číslo, které se ve spojení s jistým dnem v týdnu může proměnit v pořádnou pohromu. Podobně jako odhozená banánová slupka i třináctka čeká na své oběti. Občas je to doslova HOROR! Vybereš si nejpomalejší frontu v obchodě, zapomeneš klíče, rozbiješ si displej telefonu, nemáš se večer na co dívat v televizi a tak dále. Prostě se ti lepí smůla na paty!

A právě s narozeninovou kolekcí B13 můžeš všechny své malé horory zvěčnit v podobě filmových plakátů na tričku a napsat, kdo v nich hraje hlavní roli. Ne, nešálí tě zrak. Každý potisk si můžeš sám upravit tak, že vyplníš libovolné jméno do hlavní role. U jednoho z motivů si můžeš vymyslet i samotný název hororu. Natiskneme přesně to, co nám napíšeš.

Kolekce vznikla ve spolupráci s naším letitým grafikem Tomášem Jordanem aka Jordym, který ztvárnil všechny naše malicherné noční můry, a to pro tuto dobu netradičně velmi tradičním způsobem - štětcem a akrylovými barvami. Aby bylo možné upravovat text, netiskneme tentokrát sítem, ale digitálním tiskem.horor kolekce B 13 horor kolekce B 13horor kolekce B 13 horor kolekce B 13horor kolekce B 13horor kolekce B 13Diskuse k tomuto příspěvku

Podívej se také do sekce časté dotazy.

jméno:  

Požaduji odpověď Bastard.cz
Upozornit na reakce e-mailem