Přihlášení
Registrace

Právě jsme na uvedenou adresu odeslali instrukce pro vytvoření nového hesla k účtu. Jakmile si tedy zvolíš nové heslo, budeš ho moct vyplnit i tady.

E-mail


Heslo

Nejsou vyplněna všechny údaje
Zadaný e-mail je ve špatném formátu. Zkontroluj ho prosím a zadej znovu.
Přihlášení se bohužel nepovedlo. Heslo nesedí. Pokud jsi ho zapomněl/a, můžeš si ho nechat poslat na e-mail.


Nebo se přihlas přes:
facebook
Zapomenuté heslo?

Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se.
E-mail *

Jméno *

Příjmení *

Heslo *
zobrazit vše

Nejsou vyplněna všechny údaje
Zadaný e-mail je ve špatném formátu. Zkontroluj ho prosím a zadej znovu.
Zadaný e-mail už je u nás registrovaný
Naše systémy si myslí, že jsi robot, a proto tě nepustí dál. Pokud jsi člověk, kontaktuj nás prosím a společně to vyřešíme.
Registrace se nezdařila.Kontaktuj nás prosím a společně to vyřešíme.
Zaslat heslo na e-mail


Chceš poslat na e-mail odkaz ke změně hesla?


E-mail

Nejsou vyplněna všechny údaje
Zadaný e-mail je ve špatném formátu. Zkontroluj ho prosím a zadej znovu.
Naše systémy si myslí, že jsi robot, a proto tě nepustí dál. Pokud jsi člověk, kontaktuj nás prosím a společně to vyřešíme.
Zadaný e-mail u nás není registrovaný
Zavřít okno
Poštovné už od 49 Kč

Den dětí je už 1. 6. Udělej jim radost vtipným tričkem. Teď dostaneš 3+1 tričko zdarma s kódem DITE3A1.

268 400 Kč na pomoc Ukrajině – rodinám v kyjevském metru a na zdravotnický materiál

vystaveno: 26.02.2022 | přečteno: 7136x | komentářů: 1 | přejít na diskusi

Ukrajina potřebuje naši pomoc - morální, psychologickou, ale i finanční. V období od 26. 2. do 5. 3. jsme proto z každého prodaného trička nebo mikiny věnovali 100 Kč na materiální pomoc obyvatelům Kyjeva. Celkem jsme za tento týden vybrali neuvěřitelných 166 300 korun. Peníze se použily a použijí na jídlo a vodu pro lidi, kteří se aktuálně před válkou ukrývají v kyjevském metru na stanici Teremky a dvou dalších a dále na jídlo a zdravotnický materiál pro přilehlou nemocnici.

Spojili jsme se s Viktoriyí a jejím manželem pastorem Sergeyem, kteří se svými dětmi žijí v Kyjevě a v oblasti u stanice metra Teremky se starají o stovky osob. Jsou v kontaktu také s přilehlou nemocnicí. Chybějící zdravotnický materiál a jídlo či vodu jsou schopni k lidem přímo dovézt.

Viktoriya, která je překladatelkou a tlumočnicí do českého jazyka (tlumočí například pro Policii ČR) a její manžel Sergey pro nás dne 26. 2. 2022 nahráli video, ve kterém shrnují vše podstatné. V dalším videu (o několik dnů později) už informují o tom, jak první peníze využili na nákup věcí pro děti. O tom, jak jsou vaše a naše peníze využívány vás tedy průběžně informujeme. S Viktoriyí se osobně známe a můžeme vám zaručit, že peníze půjdou přesně tam, kam ve zde uveřejněném videu slibuje.

Pomáháme i dál: Z triček na podporu Ukrajiny posíláme dalších 102 100 Kč na Člověka v tísni

I po skončení výše uvedené akce vybíráme stovku na pomoc Ukrajině. A to ze všech triček s proukrajinskou tematikou. Vybrané peníze poputují na sbírkové konto SOS Ukrajina organizace Člověk v tísni. První várka více než stovky tisíc korun tam odešla v pondělí 4. 4.

Pokud tedy chcete vyjádřit, na čí straně v téhle válce stojíte, připravili bastardí grafici i několik potisků na podporu Ukrajiny. Tentokrát v nich nehledejte bastardí vtip, jednoduše jen vyjadřují podporu této zemi. Celou nabídku najdete pod štítkem Ukrajina.Bastardí pomoc na UkrajiněBastardí pomoc na UkrajiněBastardí pomoc na UkrajiněBastardí pomoc na Ukrajině Bastardí pomoc na UkrajiněBastardí pomoc na UkrajiněBastardí pomoc na UkrajiněBastardí pomoc na UkrajiněBastardí pomoc na UkrajiněBastardí pomoc na UkrajiněBastardí pomoc na UkrajiněBastardí pomoc na Ukrajině

Česko Ukrajině


Ruka Ukrajině


Holubice Ukrajině


Peace Ukrajině


Děkujeme všem, kteří pomáhají s námi.

Diskuse k tomuto příspěvku

Podívej se také do sekce časté dotazy.

jméno:  

Požaduji odpověď Bastard.cz
Upozornit na reakce e-mailem
profilové foto Jakub - nepřihlášený/á  | 02.03.2022
+5
Fuck Putin, beru tu válečnou loď