Zavřít okno
Poštovné už od 49 Kč

Zahoď staré tričko: Hrajeme o 10 nových

vystaveno: 15.09.2015 | přečteno: 11988x | komentářů: 0 | přejít na diskusi

Zahoď tričko: Soutěž

Soutěž byla ukončena 30. 9.

Chceš bastardí tričko ZDARMA? Tak zahoď nejdřív tričko, co máš na sobě a ukaž nám to na Instagramu. Autoři nejoriginálnějších nebo nejoblíbenějších fotek si rozdělí 10 bastardích triček.

Přidej soutěžní fotku >>

Jak se zúčastnit soutěže?

Aby byl příspěvek zařazen mezi soutěžní, musí splňovat všechny tyto body:

O co hrajeme?

10x tričko podle vlastního výběru od Bastard.cz. Z toho pět triček si rozdělí autoři soutěžních fotek, které získají celkově nejvyšší počet likes/srdíček. O dalších pěti výhercích rozhodne porota Bastard.cz, která vybere podle svého vkusu pět nejoriginálnějších fotek.

Jak se fotí naši soutěžící >>

Můžu nahrát víc fotek?

Ano, soutěžící může v průběhu hry na svém účtu zveřejnit libovolný počet soutěžních fotek. Z každého účtu však může vyhrát pouze jedna fotka. To znamená, že do závěrečného vyhodnocení bude započítána pouze ta soutěžní fotka, která má na daném účtu největší počet likes/srdíček.

Do kdy soutěžíme?

Soutěž probíhá od 15. do 30. 9. 2015. Výherce oznámíme 1. 10. 2015 formou příspěvku na Instagramu. Zároveň v tomto příspěvku označíme jednotlivé výherce. Ti si pak napíšou na info@bastard.cz o tričko, které si vybrali.

Pořadatel Bastard.cz si vyhrazuje právo vyloučit ze soutěže jakéhokoliv účastníka na základě podezření z nekalého jednání (např. nákup likes přes specializované aplikace jako je addmefast.com apod.).

A teď hurá, všechna trička dolů! Nová trička od Bastardu už se na vás třesou. Držíme palce.

Diskuse k tomuto příspěvku

Podívej se také do sekce časté dotazy.

jméno:  

Požaduji odpověď Bastard.cz
Upozornit na reakce e-mailem