Zavřít okno
Poštovné už od 49 Kč

Vyzvedněte si své objednávky v centru Prahy

vystaveno: 29.03.2012 | přečteno: 6059x | komentářů: 3 | přejít na diskusi

Víme, že máte rádi osobní odběry a neradi platíte za poštovné, a tak jsme si pro vás připravili jednu novinku. Na základě spolupráce s prodejnou CVRK nově nabízíme možnost vyzvednout si svou objednávku v centru Prahy na Václavském náměstí.

Vše funguje velmi jednoduše, stačí v košíku zvolit jako způsob dopravy osobní odběr a platbu v hotovosti nebo PayPalem a my danou objednávku zabalíme a jednou za dva pracovní dny odešleme spolu s ostatními do Prahy do CVRKu. Jakmile ve CVRKu tuto objednávku přijmou, odešleme zákazníkovi e-mailem i SMSkou výzvu k vyzvednutí.

logo CVRKuCVRK je obchod, který sdružuje české nezávislé designéry a návrháře a nabízí jim prostor pro prezentaci vlastního zboží. Ve CVRKu tak najdete i několik bastardích potisků, ale hlavně všechny velikosti a střihy triček i mikin, abyste si mohli třeba před nákupem přijít osahat materiál a vybrat nejvhodnější velikost.

Výhodou CVRKu je jeho skvělá dostupnost, prodejnu totiž najdete uprostřed Václaváku v pasáži U Stýblů. Dostanete se sem pohodlně metrem A nebo B; ze zastávky Můstek to je nanejvýš 1 minuta cesty. Otevřeno je od pondělí do soboty od 11:00 do 19:00.

CVRK prodejna v Praze CVRK prodejna v Praze CVRK prodejna v Praze CVRK prodejna v Praze CVRK prodejna v Praze CVRK prodejna v Praze CVRK prodejna v Praze CVRK prodejna v Praze CVRK prodejna v Praze CVRK prodejna v Praze

Diskuse k tomuto příspěvku

Podívej se také do sekce časté dotazy.

jméno:  

Požaduji odpověď Bastard.cz
Upozornit na reakce e-mailem
profilové foto Táňa - nepřihlášený/á  | 04.04.2012
+2
To je super. A bude možné zaviesť osobný odber v Brne? To by bolo tiež skvelé :-)
profilové foto Bastard.cz - profil | 04.04.2012
+2
Zatím se určitě nechystáme... Znáte ale nějaký takový obchůdek/prostor v Brně?
profilové foto MysticalGirl - profil | 01.04.2012
+3
Super! :-)