Zavřít okno

Zadej e-mail


nebo

Přihlásit se přes Facebook
Poštovné už od 49 Kč

Soutěž s Českou poštou

vystaveno: 11.11.2013 | přečteno: 3403x | komentářů: 0 | přejít na diskusi

Štědrý den každý den, vinšujeme vám!

Až do Vánoc nadělíme každý den 3 výhercům 5 000 Kč. Stačí si nechat doručit Balík Do ruky nebo Balík Na poštu! Vyhrajte s Balíkem Na poštu nebo Balíkem Do ruky dárkovou poukázku na vánoční nákupy v hodnotě 5 000 Kč, a pokud máte osobní Zákaznickou kartu České pošty, můžete vyhrát až 50 000 Kč.

Je to jednoduché. Pokud budete v době konání soutěže od 11. 11. do 20. 12. 2013 adresátem Balíku Na poštu nebo Balíku Do ruky, můžete se snadno zúčastnit naší soutěže.

Na www.vyhrajsbalikem.cz stačí vyplnit odpověď na soutěžní otázku, své základní kontaktní údaje, číslo zásilky a následující pracovní den na soutěžní stránce uvidíte, jestli se na Vás usmálo štěstí a stali jste se výhercem poukázky na 5 000 Kč. Pokud ano, gratulujeme. Spojíme se s Vámi a Vy se jen musíte rozhodnout, na kterém z partnerských e-shopů soutěže chcete svoji výhru utratit.

Nevyhráli jste dnes? Nevěště hlavu. S každým dalším přijatým Balíkem Na poštu nebo Balíkem Do ruky – můžete zkusit své štěstí znovu. Ale pozor, s každým balíkem – tedy jeho číslem – můžete odpovídat na soutěžní otázku vždy jen jedenkrát.

Pokud jste držitelem osobní Zákaznické karty České pošty, máte ještě šanci i na další výhru. Stačí na soutěžní stránce zadat číslo své karty, a čekat, zda budete na konci celé soutěže patřit mezi 3 výherce.

Takže čím více balíků, tím větší možnost vyhrát, tím veselejší Vánoce.

Soutěžte na www.vyhrajsbalikem.cz.

Hodně štěstí
Vaše Česká pošta

Česká pošta

Diskuse k tomuto příspěvku

Podívej se také do sekce časté dotazy.

jméno:  

Požaduji odpověď Bastard.cz
Upozornit na reakce e-mailem