Zavřít okno

Zadej e-mail


nebo

Přihlásit se přes Facebook
Poštovné už od 49 Kč

Při objednání do 20. prosince (do 11:00) garantujeme dodání do Vánoc

vystaveno: 12.12.2010 | přečteno: 4877x | komentářů: 4 | přejít na diskusi

Vánoce se nazadržitelně blíží a vás všechny, kteří chcete dát tričko nebo mikinu svým blízkým pod vánoční stromeček, jistě zajímá, jak stíháme doručovat zásilky do Štědrého dne. Nejpozději budeme objednávky přijímat do pondělí 20. prosince (do 11:00 hodin), a to s platbou na dobírku. Platba bankovním převodem bude aktivní do 16. prosince. Všechny naše zásilky jsou po Česku odesílány jako Obchodní balíky s garancí doručení do druhého pracovního dne.

Vzhledem k tomu, že v těchto dnech čelí Česká pošta ohromnému náporu a ani počasí jí nepřeje, dáváme jí toleranci jeden až dva dny. Může se také stát, že u Vás pošťák zazvoní o víkendu anebo až 24. 12. v dopoledních hodinách. V posledních dnech budeme pečlivě monitorovat všechny dosud nepřevzaté zásilky a budeme vám psát SMS s informacemi, kde se vaše zásilky nachází.

Doručování po Česku:

Platba bankovním převodem bude možná pro všechny objednávky vytvořené do 16. prosince. V případě, že částku uhradíte nejpozději 16. 12. garantujeme dodání do 24. 12.

Platba na dobírku (hotově při převzetí na poště) bude možná pro všechny objednávky až do 20. prosince (do 11:00 hod) s garancí doručení do 24. 12.

Dárkové poukazy, které doručujeme elektronicky (čili v e-mailu) je možné objednávat do 21. 12. Nutná je totiž platba bankovním převodem, který zhruba dva dny putuje na náš účet. Je ovšem možné objednávat dárkové poukazy až do 23. 12. s tím, že nám na e-mail (info@bastard.cz) zašlete potvrzení o uskutečněné platbě z Vašeho internetového bankovnictví.

Doručování na Slovensko:

Na Slovensko přestáváme doručovat s garancí dodání do Vánoc v pondělí 13. 12. (24:00). Rovněž je potřeba uhradit bankovní převod nejpozději do tohoto pondělí, tak aby během dvou následujících dnů zásilka odešla na Slovensko.

Případné dotazy nám můžete psát na e-mail popř. sem pod příspěvek.

Přejeme Vám pohodové zvládnutí předvánočního shonu, kopu skvělých dárků a celkově vydařené Vánoce ;)

Diskuse k tomuto příspěvku

Podívej se také do sekce časté dotazy.

jméno:  

Požaduji odpověď Bastard.cz
Upozornit na reakce e-mailem
profilové foto Tweety5 - přihlášený/á  | 16.12.2010
+2
Zdravím Bastarda!
Musim pochválit, fakt jste se vyšvihly s dodáním zboží! Objednala jsem 14. někdy večer a poslala peníze, a dneska (16) už mám tríča doma! Možná je to trochu i zásluha banky, že to nebrzdila, ale jste fakt rychlíci! Díky!
profilové foto Bastard.cz - profil | 16.12.2010
+2
Díky za pochvalu, rádi dodáváme trička rychle ;)
profilové foto věra J. - přihlášený/á  | 15.12.2010
+2
dobrý den včera jsem si u vás objednávala zboží obj.č.7609543345 omylem jsem zadala platbu převodem a chtěla bych to na dobírku.nemůžu najít na vás tel.kontakt abych se s vámi spojila .děkuji
profilové foto Bastard.cz - profil | 15.12.2010
+2
Dobrý den, e-mailový i telefonní kontakt najdete v záložce Kontakt. Každopádně již jsme u Vaší objednávky změnili způsob platby na dobírku. Díky za objednání.