Přihlášení
Registrace

Právě jsme na uvedenou adresu odeslali instrukce pro vytvoření nového hesla k účtu. Jakmile si tedy zvolíš nové heslo, budeš ho moct vyplnit i tady.

E-mail


Heslo

Nejsou vyplněna všechny údaje
Zadaný e-mail je ve špatném formátu. Zkontroluj ho prosím a zadej znovu.
Přihlášení se bohužel nepovedlo. Heslo nesedí. Pokud jsi ho zapomněl/a, můžeš si ho nechat poslat na e-mail.


Nebo se přihlas přes:
facebook
Zapomenuté heslo?

Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se.
E-mail *

Jméno *

Příjmení *

Heslo *
zobrazit vše

Nejsou vyplněna všechny údaje
Zadaný e-mail je ve špatném formátu. Zkontroluj ho prosím a zadej znovu.
Zadaný e-mail už je u nás registrovaný
Naše systémy si myslí, že jsi robot, a proto tě nepustí dál. Pokud jsi člověk, kontaktuj nás prosím a společně to vyřešíme.
Registrace se nezdařila.Kontaktuj nás prosím a společně to vyřešíme.
Zaslat heslo na e-mail


Chceš poslat na e-mail odkaz ke změně hesla?


E-mail

Nejsou vyplněna všechny údaje
Zadaný e-mail je ve špatném formátu. Zkontroluj ho prosím a zadej znovu.
Naše systémy si myslí, že jsi robot, a proto tě nepustí dál. Pokud jsi člověk, kontaktuj nás prosím a společně to vyřešíme.
Zadaný e-mail u nás není registrovaný
potisky
pánské
dámské
dětské
hrnky
další
slevy
vlastní potisk
informace
Zásilkovna zdarma 25 Labubu
zpět

zpět

Zlevněné zboží

zpět

Vlastní potisk

Autor potisku
Autor potisku

Doprava do Zásilkovny je ZDARMA! Slavíme totiž 8 let parťáctví. Jen do úterý!

Bastard hledá nové tváře

vystaveno: 12.03.2014 | přečteno: 21078x | komentářů: 7 | přejít na diskusi

Rozhodli jsme se vybrat mezi vámi nové modely a modelky na focení bastardích triček. Chceme totiž ukázat, jak sednou naše trička těm, kteří je nosí a kteří si je skutečně oblíbili.

Hledáme mladé a svěží kluky i holky z Prahy a okolí ve věku mezi 18 a 30 lety. Pokud se chceš stát jednou z tváří Bastardu, pošli nám emailem na info@bastard.cz minimálně dvě své aktuální fotky - obličej a fotku celé postavy, a klidně nám napiš, proč bys chtěl/a svou tvář spojit právě s námi. Do emailu nezapomeň uvést svůj věk, telefon a adresu svého bydliště (alespoň přibližně, Praha 4 – Vršovice, apod.).

Co potřebujeme?

Focení triček probíhá obvykle každý měsíc v kanceláři Bastardu v Praze na Bubenské 1 kousek od metra Vltavská a zabere asi tak 1 – 2 hodiny (podle množství triček). Za odměnu od nás dostanete trička zdarma nebo prašule na ruku.

Těšíme se na vaše fotky, bastardi! Brzo na viděnou v záři reflektorů ;)




Naposledy prohlížené kousky

Na párku