Diskuse k tomuto návrhu:
bez angličtiny by to nešlooo ???
No to je zase prumer :] ... Chudaci tucnaci, zustane jim kvuli vam Happy feetacka, prihrata reputace! Shame on you!
proč přihřátá? mně se Happy Feet docela líbil :) možná sis jen vybral blbou dobu, když se odvoláváš na 5 let starej průměrnej animák... případně na dvojku, co bude mít premiéru v lednu ;)
Protoze je to roztomily, stepujii, tucnaci mlade... proti tomuhle badass penguinovi! :D Mas pravdu... s odkazovanim se na filmy... je to tu trosku jinde. Jen se mi to zdalo dost originalní na to, aby se nenasel jinde. Chce to jednodušší napady.
Happy Feet se jmenuje série kroků ze Street Dance .. hádám, že i to byla pointa, podle které byl natočen film ... a i to je dlvod, proč se mi tohle triko zamlouvá ... škoda to hodnocení kurňa
Roku 2006 měl premieru film, ktery naprosto znicil povest vsech undergroundovych tucnaku! Happy f33t se svym steparskym umenim poslapal respekt, ktery vsichni meli z takzvanych "Breagunů"... pomožte jim ho získat zpět odhlasováním desítky! :D
Ehrm... v bublině je napsáno "Screw ya! Happy Feet" ... rikal jsem si, ze "Fuck you" by se nevzalo ... alternativa je to jeste napsat cesky... jak budete chtit.
Ty jo! Našel sis pěknej styl, fakt jsi se zlepšil. good job :)
Koupil bych !
Ale možná s trošku trefnějším sloganem ... možná bych se toho "Fuck you" nebál...
Není problém (: ... děkuji.